Bu hafta ücretsiz olan oyunlar!

MİYAVV

Hectopat
Makaleler
8
Epic Games: GTA 5 (Kütüphanenize eklerseniz sınırsız olarak sizde kalır.)

Steam: Conan Exiles, Fallout 76 (Bugün alırsanız 3 gün boyunca oynayabilirsiniz.)

Ubisoft: Ancient Greece, Asassins's Creed: Ancient Egypt (Discovery tour.)

Humble Bundle: Aegis Defenders (Kütüphanenize eklerseniz sınırsız olarak sizde kalır.) (Steam hesabına ekleyebiliyorsunuz.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Humble Bundle siteye üye oldum Aegis Defenders oyunu için mail adresinden doğrulama linkine tıklayıp siteden steame eklendiği gibi bir uyarıyı da aldım ama göremiyorum her hangi bir yerde. Steam içerinde oyunu arayarak bulduğumda hala ücretli görünüyor.

Humble Bundle siteye üye oldum Aegis Defenders oyunu için mail adresinden doğrulama linkine tıklayıp siteden steame eklendiği gibi bir uyarıyı da aldım ama göremiyorum her hangi bir yerde. Steam içerinde oyunu arayarak bulduğumda hala ücretli görünüyor.
Böyle bir sorunla karşılaşmadım. Sanırım Steam hesabınızı bağlamamışsınız.

Bunun için işlem nedir?

Hızlı da olsa bir yazı geçti ve burada sadece "Steam, link ve successful" kelimelerini görebildim. Fakat Steam üzerinde herhangi bir değişiklik olmadı.
Site üzerinde tekrar deneme yaptığımda zaten yapıldı gibi bir ibare çıkıyor.

Mail adresinde bağlandığı yönünde mesaj da gelmiş halbuki. The Steam account for "xxxxxx" has been linked to your Humble Bundle account.

Bunun için işlem nedir?

Hızlı da olsa bir yazı geçti ve burada sadece "Steam, link ve successful" kelimelerini görebildim. Fakat Steam üzerinde herhangi bir değişiklik olmadı.
Site üzerinde tekrar deneme yaptığımda zaten yapıldı gibi bir ibare çıkıyor.

Mail adresinde bağlandığı yönünde mesaj da gelmiş halbuki. The Steam account for "xxxxxx" has been linked to your Humble Bundle account.

Bu bağlantıya tıklayın. "GET IT NOW" yazan kutuya tıklayın.

Sizi bu sayfaya yönlendirecek. Steam hesabınıza giriş yapın.
İlk denemede sizi biraz bekletecek ve hesabınızı bağlamayacaktır.
İkinci denemenizde otomatik olarak hesabınız gözükecek. Tekrar giriş yap diyeceksiniz.
Hesabınız bağlanacaktır.

Bu işlemi daha öncede yapmıştım, şimdi tekrar yaptım. Yukarıda bahsettiğim bazı kelimeleri görebildim, dediğim uyarı tekrar çıktı. Hatta bu uyarıyı kopyalayabilmek için üçüncü kez de yaptım şimdi.

"Steam account link successful" uyarısını 3-4 kere aldım anlayacağınız, hem Humble'dan hem de Steam'den çıkış yapıp tekrar girdim ama Steam'de bir değişiklik yok.

Bu işlemi daha öncede yapmıştım, şimdi tekrar yaptım. Yukarıda bahsettiğim bazı kelimeleri görebildim, dediğim uyarı tekrar çıktı. Hatta bu uyarıyı kopyalayabilmek için üçüncü kez de yaptım şimdi.

"Steam account link successful" uyarısını 3-4 kere aldım anlayacağınız, hem Humble'dan hem de Steam'den çıkış yapıp tekrar girdim ama Steam'de bir değişiklik yok.
Hocam sorun sizden kaynaklı gibi. Az önce denemek için başka Steam hesabı açtım ondada sorunsuz bir şekilde yaptım.
Telefondan veya başka bir cihazdan dener misiniz?
Herkesin hoşuna gitmeyebilir fakat bu da benden olsun: The LEGO NINJAGO

Geri
Yukarı