Çözüldü V5H direksiyon seti kablosu nereye takılacak?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Heykirab

Decipat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Gençler V5H direksiyon seti aldım ama bu kablonun ne olduğunu bulamadım, bilgisayara uymuyor yardım eder misiniz?
Çoğaltıcı almam gerekebilir.

Dosya Ekleri

• vites.jpg
    vites.jpg
    35,3 KB · Görüntüleme: 91
Gençler v5h direksiyon seti aldım ama bu kablonun ne olduğunu bulamadım, bilgisayara uymuyor yardım eder misiniz?

Bilgisayara değil onu sanırım direksiyonun arkasına takacaksınız. Benim de öyle bir direksiyonum vardı. Kablosunu nereye takacağımı bilmiyordum, sonradan fark etmiştim.

Sanırım vites kablosu o.

Gençler V5H direksiyon seti aldım ama bu kablonun ne olduğunu bulamadım, bilgisayara uymuyor yardım eder misiniz?

V5H'nin arkasında bulunan giriş var oraya takacaksınız onu. Muhtemelen pedalların kablosu.

Çözüm
Bende de RX3 modeli var. Direksiyona bak direkt ona bağlanıyordur büyük ihtimal. Benim vites direksiyonla birleşik ama pedalın kablosu böyle ben direkt direksiyona bağlıyorum.

V5H'nin arkasında bulunan giriş var oraya takacaksınız onu. Muhtemelen pedalların kablosu.
Bilgisayara değil onu sanırım direksiyonun arkasına takacaksınız.
Bende de RX3 modeli var. Direksiyona bak direkt ona bağlanıyordur büyük ihtimal. Benim vites direksiyonla birleşik ama pedalın kablosu böyle ben direkt direksiyona bağlıyorum.
Sağolun arkadaşlar dediğiniz doğruymuş, küçük bir delik vardı oraya giriyormuş.

Geri
Yukarı