"Bu HTTPS bağlantısını açmak için yeni bir uygulamaya ihtiyacınız var" hatası

Hürkan35

Decapat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
"Bu HTTPS bağlantısını açmak için yeni bir uygulamaya ihtiyacınız var" hatası alıyorum. Her bilgisayarı açtığımda ekranın ortasında duruyor. Ne kapatabiliyorum, ne de tamama basabiliyorum. Derse giriyorum, gitmiyor. Oyunu tam ekrana alıyorum, gitmiyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_244.jpg
    Screenshot_244.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleyen: Moderatör:
"Bu HTTPS bağlantısını açmak için yeni bir uygulamaya ihtiyacınız var" hatası alıyorum. Her bilgisayarı açtığımda ekranın ortasında duruyor. Ne kapatabiliyorum, ne de tamama basabiliyorum. Derse giriyorum, gitmiyor. Oyunu tam ekrana alıyorum, gitmiyor.
Virüs bulaşmış olabilir Kaspersky Total Security veya Cloud Security ile taratın. Tam tarama olacak şekilde.

Öncelikle yaklaşık 1.5 saat boyunca tarama yaptı tarama bitince ise ekranıma bir bildirim kutusu geldi ve 3 trojan virüsü olduğu yazıyordu. Sil ve yeniden başlat seçeneğine tıkladım. Silerken yaklaşık 5 dakika geçti ve sonra bilgisayarımı yeniden başlattı. Şu an hiçbir problemim yok. Galiba 99TL olan senelik üyeliğini satın alacağım, çünkü Windows Defender'la defalarca tarama yapmama rağmen bulamamıştı. Tekrardan teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı