Bu iki soğutucu Aerocool Quartz Red kasaya sığar mı?

Yer
İstanbul/Ataşehir
Screenshot_20200904-212601_Opera.jpg
Screenshot_20200904-212438_Opera.jpg
Merakımdan sorayım istedim; şu iki MSI kule tipi soğutu modelleri kasama sığar mı boyutsal olarak acaba?
Kasa: Aerocool Quartz Red
Anakart: MSI B450A Pro

Kasanız en fazla 152mm soğutucu destekliyor. Bu da en fazla Core Frozr S'i takabileceğiniz ancak Core Frozr L'i takamayacağınız anlamına geliyor. Bu arada bileşenleriniz çok ısınmıyor mu bu kasayla? Ben mavi olan versiyonunu kullanıyorum ve aşırı ısınıyor.

Kasanız en fazla 152mm soğutucu destekliyor. Bu da en fazla Core Frozr S'i takabileceğiniz ancak Core Frozr L'i takamayacağınız anlamına geliyor. Bu arada bileşenleriniz çok ısınmıyor mu bu kasayla? Ben mavi olan versiyonunu kullanıyorum ve aşırı ısınıyor.

Bu kadar fark ediyor mu yani, Core Frozr L olmaz mı hiç gerçekten? Sıcaklık olarak çok şikayetçi değilim. Tüm fan bölümlerim dolu vaziyette şu an. Sadece Armor RX 570 ısınması(kronik) olarak mevcut. Onun haricinde memnunum. Malzeme kalitesi olarak iyi bir model bu. Camın kalınlığı olsun, kasanın dışı olsun ucuz bir hissiyatı yok. Ayrıca normalde Cooler Master'ın 240'lık soğutucusu mevcut. Bu konuyuda merakımdan açmıştım sadece. Ilgilendiginiz için teşekkürler.

Geri
Yukarı