Bu nasıl bir duygu?

Neden olmasın aşk sadece iç güzellikle mi oluyor? Dünyada daha hiç tanışmamış, huyunu suyunu bilmiyor olmalarına rağmen karşıdakine aşık olan milyonlarca insan var. Bu aşk değil mi?
O hoşlanmak oluyor.

Bu aşk değil bir insanla konuşmadan nasıl bir karakteri olduğunu bilmeden aşık olmazsın kız sadece dış görünüş bakımından hoşuna gitmiştir git konuş kafa yapınız tutuyorsa iyi tutmuyorsa kendin soğursun zaten.

Hocam dediğinize katılmıyorum.

Bence ask tanımadan yasadigin duygudur. Birini tanımadan aşık olabilirsin fakat birini tanımadan sevemezsin.
Ayrıca sevgi masum ve güzel bir duygu. Ask insani pençesine alan ve karşılıksız olunca çok aci veren bir duygu.

Olayın üzerinden yaklaşık 10 ay falan geçti. Kızla konuştum. Benim kafa yapıma ve karakterime o kadar zıt biri olmasına rağmen hislerim nedense değişmedi. Her şey güzel giderken bir anda "bizden olmaz" dedi ve gitti. Her gun görmeme rağmen konusmuyorum, konusamiyorum. Çünkü acı veriyor. Hâlâ.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…