Bu PSU nasıldır Gigabyte G750H?

Alıyımmi

• Oy verenlerin toplamı
    28
Merhaba bende aldım bana öneride bulunmanızı gerek yok ama bu konuyu okuyacak arkadaşlar var benim için yazmayın yani.

Memnun musun hocam?

Ürün geldi. Ama CW sorunu vardı. Iade ettim. Mecbur ürün kaletesi iyiydi bende şans işte tavsiye ederim. Uygun zaten alın. CW çıkarsa iade edin. Zor değil. Onlar uyanıksa biz onlardan daha uyanığız. Gerçekten iade etmek istemedim. Eski kasaya devam.

Ürün geldi. Ama CW sorunu vardı. Iade ettim. Mecbur ürün kaletesi iyiydi bende şans işte tavsiye ederim. Uygun zaten alın. CW çıkarsa iade edin. Zor değil. Onlar uyanıksa biz onlardan daha uyanığız. Gerçekten iade etmek istemedim. Eski kasaya devam.
Adamlara yenisini yollayın deseydiniz ve ben sizin sorununuzu alnlıyamadım nasıl bir sesi vardı çok mu azmı ona göre kontrol edeyim bende

Adamlara yenisini yollayın deseydiniz ve ben sizin sorununuzu alnlayamadım nasıl bir sesi vardı çok mu azmı ona göre kontrol edeyim bende.

Tamam PSU çıkar sistemden.
Sonra Google yaz PSU test orada öğren hangi sistem olmadan PSU çalıştırmayı. Sonra fanı durdur ve çalıştır. Sese odanlan duyacaksın CW veya duymasın. Şansına çıkarsa ses varsa AI'de et. Ilerde daha da artar bu ses sorun teşkil etmez. Ama ben enayi değilim. Sıfır aldım. Yok bir de sorunlu olsun. Ses yoksa gülele kullanın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yarı
Tamam psu çıkar sistemden.
Sonra google yaz psu test orada öğren hangi sistem olmadan Psu çalıştırmayı. Sonra fanı durdur ve çalıştır. Sese odanlan duyacaksın CW veya duymasın. Şansına çıkarsa ses varsa aide et. Ilerde dahada artar bu ses sorun teşkil etmez. Ama ben enayi değilim. Sıfır aldım. Yok bide sorunlu olsun. Ses yoksa gülele kullanın.
Yarın deniyeceğim teşekkürler

Geri
Yukarı