Bu resimdeki adamlar kim?

xxxtentac!on

Kilopat
Daha fazla  
IMG_0792.JPG
Bu adamlar hangi TV Programındaydı?

Turksat'dan DMAX'da motosiklet tadilatlarıyla ilgili bir programda şu ateşli olarak bağıranını bir kez seyrettiğimi hatırlıyorum. Ama programın İNG. orijinal ismini şu anda hatırlayamadım. Ama kesin olarak DMAX'dadır bu program, tamirat & tadilatı sürekli, kamyoncuların motor & kaporta & boya tadilatlrını ise birkaç kez izlemiştim.

Ekleme: Amerikan CHopper'mış, şimdi ben de anımsadım. american chopper/DMAX - Google'da Ara Kolay gelsin.

Turksat'dan DMAX'da motosiklet tadilatlarıyla ilgili bir programda şu ateşli olarak bağıranını bir kez seyrettiğimi hatırlıyorum. Ama programın İNG. orijinal ismini şu anda hatırlayamadım. Ama kesin olarak DMAX'dadır bu program, tamirat & tadilatı sürekli, kamyoncuların motor & kaporta & boya tadilatlrını ise birkaç kez izlemiştim. Kolay gelsin.
Ben de galiba DMAX'te görmüştüm bu elemanları.

Bende dün DMAX'te gördüm hatırlayamamıştım şimdi hatırladım. Bende izliyorum Tamirat Tadilat'ı.
Saat kaçta başlıyor biliyor musunuz?

Son düzenleme:
DMAX Yayın Akışı | DMAX

30 Aralık'ta saat 12.10'deymış, bu sabah Tanked (Tracy and His Octopus) (Özel Akvaryumlar)'ı çok erken saatlerde izleyip TV'yi hemen kapatmıştım, bu yüzden bunu kaçırmıştım. Bazen tamirat & tadilat'ı hem gündüz sabahın erken saatlerinde hem de gece 23.00 civarlarında veriyorlar, yani tamirat & tadilatıın yayın saatleri çok net ve çok
belirli de değil. Yukarıdaki linkteki gibi mevcut yayın akışından iyi takip edilebilir.

Özel Akvaryum'u (Tanked) ise akvaryumları çok sevdiğim için değil başroldeki elemanların ve ona bağlı neşeli ekibin çok esprili çalışmaları ve kendi aralarındaki şakalaşmalarını oldukça sempatik bulduğum için izliyorum, yaptıkları projeler de çok büyük projeler, ama yaptıkları işlerden çok işle ilgili olarak yaptıkları bazı espriler oldukça da güzel zaman geçirtiyor. Örneğin özel işyerlerinde tüm işler böyle neşeyle yapılarak zaman böyle geçirilse insanın emekli oluncaya kadar ömrü bile uzayabilir diye düşünüyorum. Uzun zamanlar boyunca hafta sonları bu programı da izlemiştim. Kolay gelsin.

DMAX Yayın Akışı | DMAX

30 Aralık'ta saat 12.10'deymış, bu sabah Tanked (Tracy and His Octopus) (Özel Akvaryumlar)'ı çok erken saatlerde izleyip TV'yi hemen kapatmıştım, bu yüzden bunu kaçırmıştım. Bazen tamirat & tadilat'ı hem gündüz sabahın erken saatlerinde hem de gece 23.00 civarlarında veriyorlar, yani tamirat & tadilatıın yayın saatleri çok net ve çok
belirli de değil. Yukarıdaki linkteki gibi mevcut yayın akışından iyi takip edilebilir.

Özel Akvaryum'u (Tanked) ise akvaryumları çok sevdiğim için değil başroldeki elemanların ve ona bağlı neşeli ekibin çok esprili çalışmaları ve kendi aralarındaki şakalaşmalarını oldukça sempatik bulduğum için izliyorum, yaptıkları projeler de çok büyük projeler, ama yaptıkları işlerden çok işle ilgili olarak yaptıkları bazı espriler oldukça da güzel zaman geçirtiyor. Örneğin özel işyerlerinde tüm işler böyle neşeyle yapılarak zaman böyle geçirilse insanın emekli oluncaya kadar ömrü bile uzayabilir diye düşünüyorum. Uzun zamanlar boyunca hafta sonları bu programı da izlemiştim. Kolay gelsin.

Hocam bu programın türkçe adı ney? Çelik kardeşliği mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı