Bu sene sınıfta kalıp seneye açığa geçilebilir mi?

12. sınıfım geç kaldığımız zaman yarım gün yok yazıyorlar çoğu öyle dönemin başındada babaannemi kaybettim 5 6 günde öyle var ayrıca her sene bize af çıkıyordu bu sene çıkmadı... Her gün boş boş okula gidip geliyoruz 8 ders varsa 5 6'sı boş geçiyor.
Gidenler enayi değil, zamanında gidip yetişiyorlar. Boş ders konusunda da bir düzenleme geleceğini düşünüyorum seneye.

Yeni bakan, "gap year" kavramını Türkiye'ye getirmek istiyor anladığım kadarıyla. Zaten olması gereken de buydu, üniversiteyi yeterince olgunlaşmamış gençlerimizle doldurmamamız gerekir.

Gidenler enayi değil, zamanında gidip yetişiyorlar. Boş ders konusunda da bir düzenleme geleceğini düşünüyorum seneye.

Yeni bakan, "gap year" kavramını Türkiye'ye getirmek istiyor anladığım kadarıyla. Zaten olması gereken de buydu, üniversiteyi yeterince olgunlaşmamış gençlerimizle doldurmamamız gerekir.
Tek ben değil, 1000 kişi varsa okulda 800 900 kişinin sorunu enayilikle alakası yok trafik oluyor, okulu uzak olan oluyor, + saçma sapan bir eğitim sisteminin olduğu okullarda 8 saat dört duvar arasında oturtup kitaptaki yazıyı okuyarak mı ''olgunlaşmış'' öğrenciler yetiştiriliyor.

Kazanabiliyorsun tabii ki bir değişik yanı yok ki yine lise mezunu oluyorsun.

Yok ben şey olarak dedim şu an 12'yim ben bu sene sınava gireceğim diyelim kaldım eylül'de kayıt olup yine üniversiteye gidebiliyor muyum yoksa o 2024 sonuna kadar açıktan mezun olanlar üniversiteye girebilir kuralı daha öncesindede açıkta olanlar için mi siz kaçıncı sınıfınız cevap için teşekkür ederim.

Tek ben değil, 1000 kişi varsa okulda 800 900 kişinin sorunu enayilikle alakası yok trafik oluyor, okulu uzak olan oluyor, + saçma sapan bir eğitim sisteminin olduğu okullarda 8 saat dört duvar arasında oturtup kitaptaki yazıyı okuyarak mı ''olgunlaşmış'' öğrenciler yetiştiriliyor.
Dostum dönüşüm bir şekilde olmalı. Şimdi olmasa seneye olacaktı. O yüzden mızmızlanmaya gerek yok. Böyle şeyleri konuşmak yerine yaratılış teorisini konuşmamız lazım!

Yeni konular

Geri
Yukarı