Bu Sticker Ne Demek?

Bu Ne Anlama Geliyor?

• Oy verenlerin toplamı
    84
Daha önce duymadığım bir şeydi ama Google aramasında 2.5 saniyede sonuca ulaştım. :D Gene de soru saatinde forumda olsaydım (uyku düzeni patates) dürüst davranıp cevap vermezdim sanırım.

Screenshot_41.png

Daha önce duymadığım bir şeydi ama Google aramasında 2.5 saniyede sonuca ulaştım. :D Gene de soru saatinde forumda olsaydım (uyku düzeni patates) dürüst davranıp cevap vermezdim sanırım.

Eki Görüntüle 550081
İki kişiyi Google’ladıkları için kınadık zaten bu soruda:)
Yavaş yavaş doğru cevaba geçebiliriz aslında. Yeterince beyin yaktık gibi:)

Bu tür bir sticker kargolama esnasında yapıştırılır. Yani bu uçaktan indirilirken veya reddedilirken yapıştırılmaz. Üzerindeki küçük detaylar bunun bir yolcu uçağı olduğunu gösteriyor. Asıl önemli olan ise asla gibi işaret eden yükleme uzmanı. Yani böyle bir kargonun yolcu uçağı için uygunsuz olduğunu anlatıyor. Kısacası bu sticker'ın anlamı "bu kargo, yolcu uçağında taşımaya uygun değildir". Bunun sebebi ise bazı kargolar solunabilir zehirli buhar veya zehirli akıntı içeriyor olabiliyor. Bu da uçağın içine yayılırsa içerdekileri zehirleyebilir. Bu tip kargolar ile insanların bir arada olması yasaktır.

En doğru ve en iyi cevabı verenler ise @Alpha Centauri , @Shimada Sensei ve @Rauxer oluyor:) Kendilerini tebrik ediyoruz. Ayrıca B şıkkını seçen herkes doğru cevabı verdiği için tebrikler:)

Ayrıca size bu sticker'ın altı kesilmiş hali ile verdim ben hile olsun diye:) Asıl orijinali aşağıdaki gibidir:) Gördüğünüz gibi en altında "yolcu uçakları için yasaktır" ibaresi bulunuyor:)

Eki Görüntüle 549910

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı