Bu TYT kitap seti nasıldır?

Rehber matematik iyidir. Kitap ile YouTube serisi eşzamanlı ilerler. Fragman yayınları ise orta seviyedir. Sıfırsanız iyi olur ama biraz daha yüksek hedefiniz var ise kolay gelebilir. Bu set haricinde Mert Hoca adamdır, onun video serisindende ilerleyebilirsiniz. Bu seti daha çok Instagram'daki ilk 100'e girdiğini iddia eden elemanlar öneririr ama fiyat iyi gibi.

Öyle yazıyordu başlıkta da zaten kitap önerin var mıdır eis yayınları TYT seti iyi midir antrenmanlarla matematik 1 aktif matematik TYT ve AYT kitabı aktif geometri paragraf olarak da tonguç paragrafik var elimde bir de bunların yanına hangi kitapları alabilirim?

Hocam içindeki rehber matematiğin TYT kamp kitabı harici iyi bir yayın vs. yok sadece rehber matematik için bu set alınmaz. Kendin seviyene göre uygun kitaplar al aynı zamanda konuları YouTube'dan dinleyerek kendine not çıkar.

Bilemiyorum ki bir kere mert hoca TYT kamp kitabı buldum hoca zor bu demişti kendi seviyeme uygun nasıl bakabilirim elimde eis TYT seti var ders anlatım föylü soru bankalı bir de matematik 1 aktif matematik TYT ve AYT kitabı aktif geometri paragraf olarak da tonguç paragrafik var elimde bir de bunların yanına hangi kitapları alabilirim?

Öyle yazıyordu başlıkta da zaten kitap önerin var mıdır eis yayınları TYT seti iyi midir antrenmanlarla matematik 1 aktif matematik TYT ve AYT kitabı aktif geometri paragraf olarak da tonguç paragrafik var elimde bir de bunların yanına hangi kitapları alabilirim?

TYT Türkçede limit yayınları iyidir onu önerebilirim. Matematiktede Apotemi yayınları iyi.

Geri
Yukarı