"Bu uygulama bilgisayarınızda çalışmıyor"

furkan12

Kilopat
Daha fazla  
DDU programıyla kaldırdım ancak setup dosyasını çalıştırdığımda bu uygulama bilgisayarınızda çalışmıyor diye hata alıyorum. Aygıt yöneticisinden kontrol ettim. Microsoft görüntü bağdaştırıcısı yazıyor.

Ekran kartı sürücüsünü kurarken bu sorunu yaşıyorsunuz anladığım kadarıyla. Hangi ekran kartı kullanıyorsunuz ve kullandığınız Windows sürümü nedir? aygıt yöneticisine girip sağ tıklayıp özellikler kısmına girip oradan güncelleştir deyin bir de.

Furkan neyi kurmaya çalışıyorsun, neyi kaldırıyorsun, bunları yaparken kullandığın cihaz vs. bunların bilgisini paylaşırsan sorununu daha hızlı çözebiliriz.

Furkan neyi kurmaya çalışıyorsun, neyi kaldırıyorsun, bunları yaparken kullandığın cihaz vs. bunların bilgisini paylaşırsan sorununu daha hızlı çözebiliriz.

Hocam ekran kartı Driver'imi kaldırdım DDU ile Driver'i yükledim fakat bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor hatasını alıyorum

@Lyrinx hocam bu güncelledim ekran kartım gözüktü fakat hala aynı sürüm 1909.

Hocam ekran kartı Driver'imi kaldırdım DDU ile Driver'i yükledim fakat bu uygulama bilgisayarınızda çalışamıyor hatasını alıyorum

@Lyrinx hocam bu güncelledim ekran kartım gözüktü fakat hala aynı sürüm 1909.
GeForce Experience kullanmayı dener misiniz? otomatik driver güncelleyip oyunları bilgisayarınıza göre otomatik optimize ediyor NVIDIA'nın kendi programı ben de kullanıyorum. Bir de oradan sürücü güncelleştirmeyi deneyin otomatik buluyor kendisi. Aygıt yöneticisinin resmini atar mısınız?

GeForce Experience kullanmayı dener misiniz? Otomatik Driver güncelleyip oyunları bilgisayarınıza göre otomatik optimize ediyor NVIDIA'nın kendi programı ben de kullanıyorum. Bir de oradan sürücü güncelleştirmeyi deneyin otomatik buluyor kendisi. Aygıt yöneticisinin resmini atar mısınız?

Hocam NVIDIA kullanmıyorum maalesef AMD kendine ait otomatik Driver programınıda denedim yine olmadı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    14,6 KB · Görüntüleme: 28
Hocam NVIDIA kullanmıyorum maalesef AMD kendine ait otomatik Driver programınıda denedim yine olmadı.
Anladım ben NVIDIA kullandığınızı düşündüm bir an‚ AMD içinse öyle bir program olduğunu bilmiyordum. Aklıma başka bir çözüm yolu gelmedi en azından Microsoft Görüntü Bağdaştırıcı yazmıyor öyle olsaydı daha sıkıntı olurdu ama şu an Windows kendi kurduğu için eski bir sürücü kullanıyorsunuz muhtemelen. Windows yeni sürücü kurmuyor maalesef keşke kursa. Oyunlarda test ettiniz mi hiç FPS'te olması gerekenden falan daha düşük mü alıyorsunuz yoksa normal mi?

Anladım ben NVIDIA kullandığınızı düşündüm bir an‚ AMD içinse öyle bir program olduğunu bilmiyordum. Aklıma başka bir çözüm yolu gelmedi en azından Microsoft görüntü bağdaştırıcı yazmıyor öyle olsaydı daha sıkıntı olurdu ama şu an Windows kendi kurduğu için eski bir sürücü kullanıyorsunuz muhtemelen. Windows yeni sürücü kurmuyor maalesef keşke kursa. Oyunlarda test ettiniz mi hiç FPS'te olması gerekenden falan daha düşük mü alıyorsunuz yoksa normal mi?

Hocam şimdi test ettim oyunlarda bir gariplik yok.

Hocam şimdi test ettim oyunlarda bir gariplik yok.
MSI Afterburner kullanıp oyun içi ekran kartınızın kullanım değerlerine ve sıcaklıklarına da bakabilirsiniz ek olarak. Şu anlık bir sıkıntı yok gibi gözüküyor‚ dediğim gibi Microsoft Görüntü Bağdaştırıcı yazmaması iyi en azından öyle olunca ekran kartınızı hiç kullanamıyorsunuz çünkü bildiğim kadarıyla. sorununuz KISMEN çözüldü bence her ne kadar eski sürücü olsa da. Ayrıca ekran kartınızın yanında ünlem veya soru işareti tarzı problem olduğunu gösteren bir şey de yok.

Geri
Yukarı