Buds 2 Pro alınır mı?

706143

Kilopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul/Beşiktaş-KKTC
Buds 2 kullanıyordum, memnundum ama İstanbul havalimanında kaybettim, bulunacağını düşünmediğimden yeni kulaklık alma düşüncesindeyim.
Buds 2 Pro aradaki fiyat farkına değecek kadar iyi midir? Değmeyecekse yeniden Buds 2 almayı düşünüyorum. 🙂

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu denemiş biri olarak FreeBuds 5i almanı tavsiye ediyorum. Bana kalırsa ses kalitesi daha iyi ve fiyatına göre aktif gürültü engelleme özelliği de güzel. Memnunum yani.

Ben kullanmadım fakat kullananlar Buds 2'nin eksikliklerini götürdüğünü söylüyor.
Buds 2 kullanırken boyutuna göre bataryasından oldukça memnundum, kulağıma oturuyordu, ANC performansı o kadar iyi değildi. Yakındığım tek noktası mikrofonu daha iyi olabilirdi, konuştuklarım dışarıdan ses aldığını söylüyordu. Ses kalitesinden memnundum, şimdi yeni kulaklık alıyorken aynısını bildiğim için almak bir nebze mantıklı olsa da imkan varken Buds 2 Pro almak daha mantıklı geliyor. 🙂

Buds 2 kullanırken boyutuna göre bataryasından oldukça memnundum, kulağıma oturuyordu, ANC performansı o kadar iyi değildi. Yakındığım tek noktası mikrofonu daha iyi olabilirdi, konuştuklarım dışarıdan ses aldığını söylüyordu. Ses kalitesinden memnundum, şimdi yeni kulaklık alıyorken aynısını bildiğim için almak bir nebze mantıklı olsa da imkan varken Buds 2 Pro almak daha mantıklı geliyor. 🙂
Kulağa oturma mevzusu kesinlikle gelişti. Slikonlar vb. daha oval diye biliyorum. ANC'si de biraz gelişti fakat mikrofonu bilmiyorum. Bence de üst modeli daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı