Buds 2 Pro alınır mı?

BerkerM

Hectopat
Elimdeki telefon S24+ ve şu an halihazırda Jabra Elite 4 kullanıyorum. Arkadaşım Buds 2 Pro alıp sonradan vazgeçti. Aldığım fiyattan sana vereyim dedi. Sizce 3 bine kapalı kutu olarak alınır mı? Alırsam Elite 4'ü de uygun bir fiyata bırakırım daha ucuza gelmiş olur. Elimde Elite 4 varken alınır mı? Bilemedim ama. Yakında da Buds 3'ler çıkacak deniyor. Alınır mı?

Buds 3 çıkacaksa ağustos etkinliğinde çıkar. Buds 2 pro türkiyedeki fiyatının üzerinde bir kulaklık ve s24'ünüz var. Alabilirsiniz.

Elinizdeki kulaklık ne kadar iyi bir bilgim yok ama buds 2 pro iyi bir kulaklık , ben 3-4 aydır kullanıyorum memnunum. 3000'e kapalı kutu güzel fiyat. Ben aralıkta 3600'e almıştım. Kullanırsanız memnun kalırsınız.

Cevaplar için teşekkür ederim. Elimdeki de fiyat olarak daha düşük olsa da hoşuma giden bir kulaklıktı. Bu fiyata bulmuşken bırakmayayım diyordum. Sanırım alacağım

Buds 3 çıkacaksa ağustos etkinliğinde çıkar. Buds 2 pro türkiyedeki fiyatının üzerinde bir kulaklık ve s24'ünüz var. Alabilirsiniz.
Alternatif markalara açık mısınız?
Pek değilim aslında. sadece fiyatı yüzünden düşünmüştüm buds 2 pro'yu

Samsung telefon kullandığınız için inanılmaz çalışıyor alabileceğiniz en iyi kulaklıktır yüksek ihtimalle. Üst seviye bir kulaklık zaten.

Son düzenleme:
Telefonunuzda Samsung olduğu için, Samsung Seamless Codec özelliğini kullanabilirsiniz.
Eğer dinlediğiniz müzikler yüksek kalitede ise, bunu Bluetooth ile normalden daha yüksek bitrate ile yollayabiliyor bu özellik sayesinde.
Arkadaşınıza güveniyorsanız(çakma vs. değilse) aln.

Arkadaşlar Telefonum poco x4 pro sizce kulaklığı alayım mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…