Büyük el için oyuncu faresi önerisi

Bütçe
150-200

musa67musa

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben yeni bir mouse almayı düşünüyorum fakat elimin büyük olması sebebiyle arada kaldım. Aklımda Corsair Katar Pro'yu almak var ama elim büyük olduğu için rahat edemem diye düşünüyorum. Şu an Microsoft 1850 Wireless mouse kullanıyorum 5-6 yıl önce almıştım. Claw tutuş şekli olarak kullanıyorum ama avucunun içi mouse a değmiyor. Sizce Katar Pro'yu alayım mı? Boyutu rahatsız eder mi? Önerebileceğiniz başka mouse varsa belirtirseniz sevinirim.

Elimin boyutu.
Boy: 19, 5
Genişlik: 11.

Merhaba. Ben yeni bir mouse almayı düşünüyorum fakat elimin büyük olması sebebiyle arada kaldım. Aklımda Corsair Katar Pro'yu almak var ama elim büyük olduğu için rahat edemem diye düşünüyorum. Şu an Microsoft 1850 Wireless mouse kullanıyorum 5-6 yıl önce almıştım. Claw tutuş şekli olarak kullanıyorum ama avucunun içi mouse a değmiyor. Sizce Katar Pro'yu alayım mı? Boyutu rahatsız eder mi? Önerebileceğiniz başka mouse varsa belirtirseniz sevinirim.

Elimin boyutu.
Boy: 19, 5
Genişlik: 11.

Tutuş sekli fingertip degilse aman sakin alma. Elinde kaybolur o fare.

Benim büyük fareler hakkında bilgim yok o yüzden öneri yapmayacağım. Sensörü istediği kadar iyi olsun, konfor olmadıktan sonra bir anlamı yok. Yoksa fare ha 200 IPS olmuş, ha 300 IPS olmuş, 50 dpi falan oynamıyorsan ve 50 santim genişlikte bir mousepadin yoksa 200 IPS aşman zor zaten. Adam 1000 DPI oynuyor IPS önemli mi diye soruyor mesela saçma geliyor bana.

Asus'un sitesi var ya hani, he o iste bu tip özellikleri öğrenmek için var.
Baktım siteye boyut dışında her şey var bir satıcı sitesinden baktım. Boyut 12,6 cm. Gayet yeterli.
Deathadder v2 öneririm.
Hocam o bütçeyi çok aşıyor mini versiyonu da çok küçük.
Deathadder Essential nasıldır ?
Eski bir mouse ama boyut ve performansının iyi olduğunu düşünüyorum alınır mı ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı