Bufferbloat test sonucu nasıl daha iyi hale getirilir?

MUHAMMEDDDDDD

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 24 Mbps paketi kullanıyorum internetim TT yaptığım ayarlarla bufferbloat testim aşağıdadır bunu daha iyi bir hale getirmenin yolu yok mudur teşekkürler.

Ekran görüntüsü 2023-11-04 200343.png

Ekran görüntüsü 2023-11-04 200400.png

Merhaba arkadaşlar 24 Mbps paketi kullanıyorum internetim TT yaptığım ayarlarla bufferbloat testim aşağıdadır bunu daha iyi bir hale getirmenin yolu yok mudur teşekkürler.

Eki Görüntüle 2002827

Eki Görüntüle 2002828

Hattınız fiber değilse A+ çok zor. 24 mbit net varken 19 ile A alıyorsanız ve o da +12ms ise zaten gayet iyi demektir. Misal 19 değil de hız limitini 10 ya da 12 yapın ne kadar değişecek bir bakın. O kadar hızdan ödün vermeye değer mi ona göre karar verirsiniz.

Hattınız fiber değilse a+ çok zor. 24 Mbit net varken 19 ile a alıyorsanız ve o da +12ms ise zaten gayet iyi demektir. Misal 19 değil de hız limitini 10 ya da 12 yapın ne kadar değişecek bir bakın. O kadar hızdan ödün vermeye değer mi ona göre karar verirsiniz.

Bu şekil yaptığımda ise sayfalara girilmiyor ben sayfalara girilsin video izlediğimde takılmasın diye yaptım bir de siz bu modeme nasıl opnwrt kuracağımı söyler misiniz biliyorsanız.

Bu şekil yaptığımda ise sayfalara girilmiyor ben sayfalara girilsin video izlediğimde takılmasın diye yaptım bir de siz bu modeme nasıl opnwrt kuracağımı söyler misiniz biliyorsanız.

Tamam o zaman size A verdiği hız neyse orada kalsın. Ben de +20ms de bıraktım gayet iyi oldu.

Öncelikle cihazınız var mı onu kontrol edin; https://openwrt.org/toh/start

Daha sonra video yardımcı olabilir;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam o zaman size a verdiği hız neyse orada kalsın. Ben de +20ms de bıraktım gayet iyi oldu.

Öncelikle cihazınız var mı onu kontrol edin; https://openwrt.org/toh/start

Daha sonra video yardımcı olabilir;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada yok aynı arayüze ve aynı yazılım sürümüne sahip bir modeminkini indirip kursam nasıl olur?

Burada yok aynı arayüze ve aynı yazılım sürümüne sahip bir modeminkini indirip kursam nasıl olur?

Kabul etmeyebilir büyük ihtimalle. Yazılım yükleme kısmından yapıyorusn çünkü. Cihaz adı uymazsa hata verebilir. İş yazılım ve arayüzde bitmiyor malum. Kullanılan donanımın driver olarak yer alması gerekiyor içinde.

Kabul etmeyebilir büyük ihtimalle. Yazılım yükleme kısmından yapıyorusn çünkü. Cihaz adı uymazsa hata verebilir. İş yazılım ve arayüzde bitmiyor malum. Kullanılan donanımın driver olarak yer alması gerekiyor içinde.

Hocam nedense size mesaj attıktan sonra hiçbir yere girmemeye başladı şu an ağı sıfırlıyorum telden yazıyorum.

Geri
Yukarı