Buğday ten için giyim önerisi

MusaBayrak25

Decapat
15 yaşında, 56 kilo ve 1.69 boyluyum. Gozum yeşil, buğday ten rengıyım. İlkbahar da yaklaşıyor, sizce nasıl pantolon ve tshırt gıymelıyım? Önerılerinizi bekliyorum. Kumralım bu arada.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani fiziki özelliklerinin çokta bir etkisi yok. Youtube'da erkek kanalları mevcut. Her mevsim kombin tavsiyeleri, giyimde dikkat edilmesi gereken hususlardan bahsediyorlar. Onlara göz atarsan tatmin olacağını düşünüyorum.

15 yaşında, 56 kilo ve 1.69 boyluyum. Gozum yeşil, buğday ten rengıyım. İlkbahar da yaklaşıyor, sizce nasıl pantolon ve tshırt gıymelıyım? Önerılerinizi bekliyorum. Kumralım bu arada.
Moda sitesi mi burası google'ye yaz kardeşim burada bu iş zor olur ve görsel olarak görmen senin faydana olur. Birisi kedim elimden kaçtı gece geldi miyav miyav diyerek hamile kaldı mı diye sorar diğeri yeşil gözlüyüm badem tenliyim ne giysem diye sorar ne güzel teknoloji sitesi burası her tür toplanmış gece gece güleceğim yoktu şuan aklıma geldi kahkaha atıyorum. :D :D

Cevabını da verelim; baharlık petrol yeşili bomber ceket, içine beyaz sade tasarımlı T-Shirt altına koyu mavi skinny fit pantolon ve beyaz ayakkabı. Bu stilinde takıl yaşına göre iyi olur, ben senin yaşında üste kareli gömlek alta t-shirt, ne denk gelse o renk pantolon, ayakkabı olarak elde ne varsa çoğu zaman o yıllarda herkes krampon giyerdi 7/24 top oynadığımız için hazır kıta yani. Bu bu yaşta fazla takılma rahat ne buluyorsan giy zaten moda artık standart T-shirt, pantolon ve ayakkabı kombininden ibaret yani güzel T-shirt al yeterli.

Ben de neredeyse seninle aynı vücut ölçülerine ve yaşa sahibim. Ama ben siyah saçlı beyaz tenliyim gözüm de kahverengi. Genelde kırmızı, mavi, gri ve beyaz giyinirim ben. Sana da öneririm bir dene istersen bu renkleri. Ayrıca çok dar giyip "kıro"ya, sokak elemanlarına benzeyecek şekilde giyinme, çok geniş giyip de emeklisi gelmiş dayılar gibi olma. Hafif salaş ve rahat olsun yeter. Youtube'dan da bakabilirsiniz bu tür kanallar mevcuttur.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı