Bulgaristan'dan laptop getirmek sorun olur mu?

sateexe

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba laptop alacağım Bulgaristan'dan vergiler hakkında bilgim yok. Gümrükten geçerken ne kadar vergi ekleniyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vergi eklenmiyor, bir şey olmuyor. Geçtiğin kapıya da bağlı sanırım. Ben 5 sene boyunca gidip geldim. Tüplü monitör kasa da aldım geçirdim, laptop da. Hiç sıkıntı olmadı. Sadece 1 kere sanki gıcıklığına sordular. Bunu yeni mi aldın faturası nerde gibi. 5 senede 1 kere. Ama TR den pahalıya gelir bence de ve seçenek azdı orada.

Vergi eklenmiyor, bir şey olmuyor. Geçtiğin kapıya da bağlı sanırım. Ben 5 sene boyunca gidip geldim. Tüplü monitör kasa da aldım geçirdim, laptop da. Hiç sıkıntı olmadı. Sadece 1 kere sanki gıcıklığına sordular. Bunu yeni mi aldın faturası nerede gibi. 5 senede 1 kere.

Evet kendin gidersen öyle fakat oradan Online bir mağazadan vs. alırsan vergi ekleniyor diye biliyorum.

Çok garip bir memleket. Elektronikte seçenekleri çok azdı. İstediğini bulman falan zor oluyordu bilgisayar parçasında. Hep belli başlı markalar vardı. Ama çok iyi internet cafeleri falan vardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı