Bulgaristan'dan PS5 veya Series X alınca ne gibi sorunlar ile karşılaşırım?

perseyuz

Kilopat
Yer
Edirne
Daha fazla  
Edirne'de yaşamaktayım. Bulgaristan hemen yanımda olduğu için çıkıp alabilme şansım var fiyatlar çok uyguna geliyor. Yurtdışından alsam ne gibi eksiklerim olur?

Microsoft Xbox Series X Series X 4.650 TL'ye

Sony PlayStation®5 Digital Edition Dijital versiyon PS5 3.700 TL'ye satılıyor.

Hangisini almak daha mantıklı?

Kutusunu falan atarsan sadece konsol ile gelirsen hatta uzerine etiket olarak "gule gule kullan" yazarsan vergi vermeyebilirsin. Versen bile yine çok ucuza gelir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığınız yerden fişi le birlikte alıp kutusuz getirince vergi alınmıyor diye biliyorum. be nde almayı düşünüyorum Bulgaristan'dan ama daha karar veremedim.

Aldığınızda konuyu editler misiniz?

Orada alıp otelinde kutusundan çıkar daha sonrasında gümrük vergisinin 10'da 1ine büyükçe bir çanta al. Sanki kişisel kullanım içinmiş gibi geç. Bavul da alabilirsin ama kutusundan çıkarmış olman önemli bir nokta. Her geçişinde kutusunda olmayan telefonundan vergi almadıkları gibi otel yoksa da arabanda yaparsın. Özet bu

Aldığınız yerden fişi le birlikte alıp kutusuz getirince vergi alınmıyor diye biliyorum. be nde almayı düşünüyorum Bulgaristan'dan ama daha karar veremedim.

Aldığınızda konuyu editler misiniz?
Hemen almayı düşünmüyorum. Biraz zaman geçsin 2-3 ay sonra alabilirim. Umarım Bulgaristan Levası artmaz
Vergiden kaçma değilde kaçınma yapacaksınız galiba
Malum şartlar buna itiyor diyelim. Biraz da imkanları kullanma.
Arabamın arkasında kutusuz dururken bişey diyeceklerini zannetmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…