Çözüldü Bully alan dışı hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

mertbatu9

Decapat
Merhaba.
Arkadaşlar geçen günlerde internetten Bully indirmiştim lakin oyuna girdiğim zaman alan dışı hatasını veriyor ve bilgisayara hiçbir müdahalede bulunamıyorum ancak bilgisayarı kapatıp açtığımda bu sorun düzeliyor ve oyuna tekrar girdiğim zaman aynı hatayı alan dışı hatasıyla yine karşılaşıyorum. Bunun çözümü nedir? Bu arada oyunu tekrar silip yükledim, başka yerlerden silip yükledim. Hala aynı sorun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu TeamViewer'dan bağlanıp hallettim. Konu sahibinin monitörü oyunun aktif çözünürlüğüyle uyuşmadığı için bu hatayı alıyormuş. TeamViewer'dan bağlanınca kendisinde görüntü gitse dahi bende gitmediği için oyunu ben kendim açıp kendim gerekli grafik ayarlarını yaptım. Bu konu da burada çözülmüştür. Herkese iyi sosyaller :)
Son düzenleme:
Merhaba.
Arkadaşlar geçen günlerde internetten bully indirmiştim lakin oyuna girdiğim zaman alan dışı hatasını veriyor ve bilgisayara hiçbir müdahalede bulunamıyorum ancak bilgisayarı kapatıp açtığımda bu sorun düzeliyor ve oyuna tekrar girdiğim zaman aynı hatayı alan dışı hatasıyla yine karşılaşıyorum. Bunun çözümü nedir? Bu arada oyunu tekrar silip yükledim, başka yerlerden silip yükledim. Hala aynı sorun.

Arkadaşlar oyunu Steam'den indirdim korsan kullanmıyorum şüpheniz olmasın.

Sorunu TeamViewer'dan bağlanıp hallettim. Konu sahibinin monitörü oyunun aktif çözünürlüğüyle uyuşmadığı için bu hatayı alıyormuş. TeamViewer'dan bağlanınca kendisinde görüntü gitse dahi bende gitmediği için oyunu ben kendim açıp kendim gerekli grafik ayarlarını yaptım. Bu konu da burada çözülmüştür. Herkese iyi sosyaller :)

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı