Ektopat

Attopat
Daha fazla  
Logo for Bully: Scholarship Edition by Pisces Iscλriøt

Bully için Türkçe yama arıyorsanız buradan bulabilirsiniz.

Buraya tıklayarak Bully için Türkçe yamaya ulaşabilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Yamayı kendiniz mi yaptınız öyle ise elinize sağlık. Bullynin Türkçe yaması zaten vardı diye biliyorum DH de, sıfırdan tekrar mı çevirdiniz?

Yamayı kendiniz mi yaptınız öyle ise elinize sağlık. Bullynin Türkçe yaması zaten vardı diye biliyorum DH de, sıfırdan tekrar mı çevirdiniz?
Yok ama zaten içinde benim yapmadığımla alakalı bir not yazıyor.

Sadece orijinal için geçerliyse elinize sağlık fakat gerek yoktu bin tane yaması var.

Hem korsan hem orijinal içinde oluyor diye biliyorum. Oyununuzu kopyalıyıp orada deneyebilirsiniz :)

Son düzenleme:
Yok ama zaten içinde benim yapmadığımla alakalı bir not yazıyor.

Hem korsan hem orijinal içinde oluyor diye biliyorum. Oyununuzu kopyalıyıp orada deneyebilirsiniz :)

Kendi yapmadığınız yamaya "Bully_TR_Yama_By_Ektopat" yazmak yersiz olmuş, yamayı yapanlardan izin aldınız mı, Başka bir foruma yüklemek ile ilgili?

O zaman sileyim mi?

Bilmiyorum izin al istiyorsan izin vermezlerse silmen lazım. Foruma Direkt Donanım haber linkini Koyabilirsin oradan indirmek isteyen indirir. İzin almadan birinin dosyasını düzenlemek, paylaşmak pek doğru değil. By ektopat yazısını kesin sil adamlar yapan adamlar görürse bayağı kızar.

Bilmiyorum izin al istiyorsan izin vermezlerse silmen lazım. Foruma Direkt Donanım haber linkini Koyabilirsin oradan indirmek isteyen indirir. İzin almadan birinin dosyasını düzenlemek, paylaşmak pek doğru değil. By ektopat yazısını kesin sil adamlar yapan adamlar görürse bayağı kızar.
Tamam. Ben kapatmaya karar veriyorum.

Linki değiştiremiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı