Bulunamayan .dll dosyaları

Tekatlı

Femtopat
Daha fazla  
Projede kullanmam gereken bir uygulamayı kurdum ve açmaya kalkınca bir çok .dll hatası verdi. Hataların bir çoğunu halletsem de en az 5 tanesini neyi denediysem çözemedim. İnternette aratıyorum hiçbir şey çıkmıyor, directx olmuyor, visual pack olmuyor, all in one runtimes denedim o da olmadı çözümünü bilen veya fikri olan var mı?

dosyalar: ansScaLAPACK.dll, impi.dll, cusparse64_90.dll, spmvGPU.dll, mkl_rt.dll, ansBLAS.dll
kurmaya çalıştığım program da ANSYS

Programı başka bir kaynaktan yüklemeyi deneyin, ya da yüklemeden önce yüklenmesi gereken ön koşul yardımcı programlar varsa bir kontrol edin hocam. Genelde sitelerde bulunan dll dosyalarını atmak sağlıklı değil, virüssüz olsa bile sürümü eski olabiliyor.

Programı başka bir kaynaktan yüklemeyi deneyin, ya da yüklemeden önce yüklenmesi gereken ön koşul yardımcı programlar varsa bir kontrol edin hocam. Genelde sitelerde bulunan dll dosyalarını atmak sağlıklı değil, virüssüz olsa bile sürümü eski olabiliyor.
Hocam önce dedim postu mu silsem diye ama anlatmaya karar verdim. Sizin tavsiyenizle siteyi incelerken yanlış kısayoldan uygulamayı başlatmaya çalıştığımı farkettim...

Geri
Yukarı