Bulunduğum bölgeye saha dolabı yaptırmak

berkeerdener159

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi günler. Benim bulunduğum yerde saha dolabı yok. Köyde ikamet ediyorum ve başka köyün santralinden bize kablo ile geliyor yani bulunduğum köyde bir saha dolabı falan vesaire hiçbir şey yok. Hemen yan köyümde 70 Mbps download 35 Mbps upload alıyorlar. Bizim bulunduğumuz köye nasıl saha dolabı yaptırabiliriz. Santralin bize olan uzaklığı 2500-3000M kadar ve bu da interneti iyice öldürüyor. Hat değerlerimi de koyuyorum.Yan köyün ve bizim köyün durumları.

Dosya Ekleri

• 12312312312.png
    12312312312.png
    11,3 KB · Görüntüleme: 72
  • WhatsApp Image 2021-05-20 at 12.11.32.jpeg
    WhatsApp Image 2021-05-20 at 12.11.32.jpeg
    16,5 KB · Görüntüleme: 72
Twitter, LinkedIn vb. yerlerden yazmaya çalışabilirsin. Müdürlüğe gidip böyle böyle diyebilirsin. Bazıları nasıl oluyorsa bir şeyler çıkarıyorlar ama ben beceremedim.

Senin attığın görseller arası köy varken aynı görseller benim için de geçerli ve arada sadece 2 tane yapışık tuğla var. Vermeyince vermiyorlar.

Twitter, linkedın vb. yerlerden yazmaya çalışabilirsin. Müdürlüğe gidip böyle böyle diyebilirsin. Bazıları nasıl oluyorsa bir şeyler çıkarıyorlar ama ben beceremedim.

Senin attığın görseller arası köy varken aynı görseller benim için de geçerli ve arada sadece 2 tane yapışık tuğla var. Vermeyince vermiyorlar.

Gerçekten şaşırıyorum. Biz burada 16 Mbps için sürünürken yan köye gidip değerlere baktığımda şok oldum. Eğer yapmazlarsa biz yapsak bunu köydekiler toplanıp maaliyetli bir olay mıdır?
Açık kapı'ya yazmanızı tavsiye ederim.

Açık kapı derken hocam?

Eğer yapmazlarsa biz yapsak bunu köydekiler toplanıp maaliyetli bir olay mıdır?
Sen neyi yapacaksın? Hadi kablonun bir ucunu evindeki modeme soktun. Diğer ucu ne olacak? Yine adamlara muhtaçsın. Ben köyde falan değil, İstanbul'un merkezi denildiğinde akla gelecek yerlerin birinde yaşıyorum. Forumda bu tip konular var. İnsanların neler yaptığına bakabilirsin. Belki sende işe yarar.

Açık Kapı devletin bir zımbırtısıymış. Araştırıp iyice ne olduğunu öğrenebilirsin.

Sen neyi yapacaksın? Hadi kablonun bir UC'unu evindeki modeme soktun. Diğer ucu ne olacak? Yine adamlara muhtaçsın. Ben köyde falan değil, İstanbul'un merkezi denildiğinde akla gelecek yerlerin birinde yaşıyorum. Forumda bu tip konular var. İnsanların neler yaptığına bakabilirsin. Belki sende işe yarar.

Açık kapı devletin bir zımbırtısıymış. Araştırıp iyice ne olduğunu öğrenebilirsin.

Demek istediğim şey biz parasını versek hadi para çıkacak diye yapmıyorlar ceplerinden biz maaliyeti karşılasak onlar gelip bağlantıları yapsa.

Demek istediğim şey biz parasını versek hadi para çıkacak diye yapmıyorlar ceplerinden biz maaliyeti karşılasak onlar gelip bağlantıları yapsa.
Müdürlüğe gidip teklifinizi sunun. Yanlış hatırlamıyorsam binanın önüne kadar getirip içindeki muhabbet için 600 lira istendiği bir durum olmuştu.

Diğer köyden santralden gelen kabloları direk buraya mı taşıyacaklar nasıl olacak bu durum. Yani köyüme saha dolabı yapıldığında hat değerlerim düzelecek mi? 600 TL ise hallolur.

Yeni konular

Geri
Yukarı