BURAK GUNGOR-FIRST kasa oyunlardan kaç FPS alır?

7.500

2 GB ekran kartı sıkıntı yaratmaz dime

Hocam ekran kartı çok iyi değil fakat Valorant'ta sizi üzmez. RAM'i 2x8 yapıp üstüne bir de 144Hz monitör alabilirsiniz. Bir kaç yıl sonra da ekran kartı yenilerseniz uzun bir vakit sizi götürür.

Hocam sistem fiyatına göre güzel fakat RAM'i 2x8 yaparsanız çok daha iyi olur. İleride yükseltmeye de açık bir sistem.
2 GB ekran kartı sıkıntı yaratmaz dime 16 GB ram 2 GB ekran kartı çok iyi FPS alabilirim dime

RAM'i 2x8 yaparsanız ciddi bir FPS artışı olacaktır. Ve 144Hz monitör ile rahat rahat oynayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana sizin dediğiniz gibi kasmayan güzel fps alan kasa sizin dediğiniz gibi kasa önerirmisiniz

7.500

2 GB ekran kartı sıkıntı yaratmaz dime

Şu kart bu fiyattan çıkarsa hemen al. o yüzden pusu da beklemen lazım.
Olmadı Amozon jp den bu kartı al.
Amazon Japonya dan nasıl alacağını youtube dan bak.

Kalanı nı da 2. el topla.

Monitörü hediye mi verecekler?
Bana sizin dediğiniz gibi kasmayan güzel FPS alan kasa sizin dediğiniz gibi kasa önerir misiniz?

Hocam sizin attığınız sistem güzel alabilirsiniz.

O kasa kaç FPS verir kesin

Galiba görmediniz atmıştım. RAM'i 2x8 yaparsanız şu videodaki değerleri görürsünüz. Bunlar Valorant'ı oynamak için yeterde artar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…