Burnout Paradise Remastered Düşünceleriniz

mrvalued06

Hectopat
Daha fazla  
images (1).jpeg
Bildiğiniz gibi 2008'de Burnout Paradise piyasaya sürüldü ve baya başarılı olmuştu. Zaten Burnout serisi her oyunuyla oyuncuyu büyülemişti. EA dün itibariyle Burnout Paradise Remastered'ı duyurdu. Yenilenmiş grafikler ve yeni platformlara uyumluluğu ile geri dönüyor. Ayrıca yanında 8 DLC paketi ile. Bu haber hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Bana sorarsan zaten 2012'de Most Wanted adı altında çıkardıkları oyun Burnout Paradise oyununun araba modlu hali gibi bir şeydi. Bunca yıl sonra yeni oyun yerine eski bir oyunu ısıtıp karşımıza çıkmasını pek sevinçle karşıladığımı söyleyemem. Ben günümüz kalitesinde sıfırdan yapılmış bir Burnout beklerdim.

PC sürümü için konuşuyorum. Eğer uygun bir fiyatı olursa ve yenilenen grafikler haricinde yanında verilen DLC' ler de oyuna güzel bir renk kattıysa süper olur.

Zannetmiyorum ama bir de split-screen gelirse bu iş tamamdır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı