Burun spreyi kullanımı sonrası burun tıkanıklığı

TheJovenshire

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Burun etlerim iki burunda da burnu kapatıyor gibi ne yapmalıyım?

Otrivine diye bir burun spreyi var. Çok pahalı bir şey değil, sağlık ocağına yazdırırsan 35-40 lira falan olması lazım. Çok keskin bir sprey, anında işe yarıyor. Bütün gün rahat edersin.

Otrivine diye bir burun spreyi var. Çok pahalı bir şey değil, sağlık ocağına yazdırırsan 35-40 lira falan olması lazım. Çok keskin bir sprey, anında işe yarıyor. Bütün gün rahat edersin.
Hocam hep kullanacakmıyız illiadin kullanımı sonrası oldu öncesinde de nazetin kullanmıştım o da burun kurulugu yapmıştı ve biraz az nefes alıyor gibi oluyordum otrivine yan etkisi olmaz herhalde degil mi

Hocam hep kullanacakmıyız illiadin kullanımı sonrası oldu öncesinde de nazetin kullanmıştım o da burun kurulugu yapmıştı ve biraz az nefes alıyor gibi oluyordum otrivine yan etkisi olmaz herhalde degil mi
Eğer burnun çok kuruyorsa biraz vazelin sür geçirir. Sabah ve akşam burun deliklerine 1-2 fıs sık, epey etki ediyor. 4-5 gün kullan, 2-3 gün ara ver.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…