Butterfly click ya da jitter click mouse'u bozar mı?

Daha fazla  
Ben Minecraft'ta butterfly click ya da jitter click yapıyordum. abim de dedi ki mouse'u bozarsın yapma. Technopat'ta bir konu gördüm, saniyede 100K falan tıklamıyorsan bozulmaz diyordu. Acaba cidden abim haklı mı, mouse'u bozar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tuşun diyelim ki 50 milyon tıklama ömrü var ise onu normale göre daha hızlı şekilde tüketirsiniz. Ayrıca sert basıyorsanız zamanla çift tıklama veya arada tıklamama gibi sorunlar da oluşabilir.

Ben Minecraft'ta butterfly click ya da jitter click yapıyordum. abim de dedi ki mouse'u bozarsın yapma. Technopat'ta bir konu gördüm, saniyede 100K falan tıklamıyorsan bozulmaz diyordu. Acaba cidden abim haklı mı, mouse'u bozar mı?
Alakası yok, mouse nereden anlayacak. Mouse çat çat yumruk atar gibi vuruyorsan o başka ama normalde bir şey olmaz.

@fatmagülnedenggül Bahsettiğim gibi. En kalitelisini de alsanız yüksek CPS'lere çıktığınız için tuşun örnek veriyorum 50 milyon olan tıklama ömrünü daha hızlı tüketirsiniz. Ayrıca taka taka diye butterfly yapıyorsanız zamanla tuş çift tıklamaya başlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı