ByNoGame CS:GO skin satma

Emrergnc

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Paraya ihtiyacım olduğu için desert eagle - printstream silahımı satıyorum. ByNoGame kendisi 265 lira teklif ediyor, ilanda ise 360 lira elde ediyorum. Takas esnasında dolandırılma şansım olur mu onu bilmiyorum. İlk defa CS:GO skin satacağım. Mesajla beraber hareket ediliyor ama bilemedim yani. Her ihtimale karşı video alırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
ByNoGame aracı oluyor diye biliyorum hocam dolandırılma şansı yoktur herhalde. Sen skini ByNoGame'e teslim ediyorsun onlar alıcıya teslim ediyor falan. Yanlış bilmiyorsam süreç hemen hemen böyle işliyor.

Hocam, alıcı ilk önce skini sizden alır ve para Bynogame'e gider. Size mesaj gelir, skini alıcıya verdiğiniz zaman onaylarsınız. Alıcı da skinin kendisine geldiğini onaylar. Daha sonra bakiye, sizin hesabınıza aktarılır.

Hocam, alıcı ilk önce skini sizden alır ve para Bynogame'e gider. Size mesaj gelir, skini alıcıya verdiğiniz zaman onaylarsınız. Alıcı da skinin kendisine geldiğini onaylar. Daha sonra bakiye, sizin hesabınıza aktarılır.
İlan onaylandıktan sonra Bynogame botu yoktur dolandırıcılara karşı dikkat ediniz diyordu o yüzden konu açıp sormak istedim.
Bynogame'e sattığım zaman direkt bakiyeyi yüklüyorlar hesabıma ama öbür türlü kullanıcı satın aldığı zaman para Bynogame'e geçiyor, onlarda iki taraf onayladıktan sonra satıcıya parayı yüklüyor demi. Bynogame botumuz yoktur bildirimini yaptığı zaman bi işkillendim ve konu açmak istedim.

Hocam, alıcı satın aldığında size Trade URL veriliyor, ve o URL'e skini vermeniz gerekiyor, verdikten sonra onaylıyorsunuz. Aynı şekilde alıcı da skini aldığına dair onaylıyor. Daha sonra bakiyeniz hesabınıza geliyor.

Geri
Yukarı