C diski bir anda doldu

burackist44

Picopat
Yer
Malatya
Merhaba. 1 haftalığına evde yoktum kardeşim Torrent'ten bir sürü oyun indirmiş. Ben de ne olur ne olmaz diye bilgisayarı antivirüsle tarattım, indirdiği oyunların birinde trojan tespit etti bende oyunu silmeye çalıştım fakat bu sefer önce Torrent'i silmem gerektiği uyarısı verdi Torrent'i sildiğim anda C diski sonuna kadar doldu. Ne olduğunnu anlamadım. Diske baktığımda ise yine aynı uygulamalar yerinde duruyordu ne olduğunu anlamadım. Yardımcı olabilecek var mı?

Yaptım boş yer 3 GB daha yer açıldı.
Evet sisteminizi kullanıyorsanız önemli belgedir resimdir yedeğini alıp USB bellek ile sıfırdan fortmat atın en temiz kurulum sağlıklı olacaktır

Daha önce hiç yapmadığım için korkuyorum yapmaya 😃
Format artık eskisi gibi zor birşey değil merak etmeyin siz sadece 3-5 şeyi onaylamak için tıklamanız gerekiyor onun dışında kendisi yazılım kendi işini yapıyor

Format işlemini yapmak için USB bellek 8 gb yeterli olacaktır İsterseniz yönlendireyim sisteminize win10 mu 11 mi istiyorsunuz

Format işlemini yapmak için USB bellek 8 GB yeterli olacaktır isterseniz yönlendireyim sisteminize Windows 10 mu 11 mi istiyorsunuz.

Hocam şu an ildışındayım yanımda USB bellek maalesef yok. Geri dönünce hem termal macunları değiştiririm hem de format attırırım şu an zaten virüsü etkisiz hale getirdim Kaspersky'la.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı