C: Diski ile D: Diski birleştirme

Stanker

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben bir diski ayırmıştım. Şimdi birleştirmek istiyorum. Nasıl birleştirebilirim?

Merhabalar, ben bir diski ayırmıştım. Şimdi birleştirmek istiyorum. Nasıl birleştirebilirim?

Ease us programını indir, D diskini sil de (içindeki veriler gider önce C diskine taşı onları) ardından boş bir alan oluşacak C diskinin boyutunu ayarla deyip sağ doğru kaydır ve işleme koy.

Birleştirmek istediğin diski sil, diğer diske sağ tıkla ve genişlet de, silinmiş diski seç ve birleştir.

Edit: Ya da EaseUS Partition Manager programı ile diski silmeden birleştir. Oldukça yararlı bir program tavsiye ederim ama paralı.

Öncelikle diyelim diskiniz C: ve D: kısımlarından oluşuyor. Siz D: diskini C: ile birleştirmek istiyorsunuz. Yapmanız gereken oldukça basit. D: kısmında herhangi bir veri yoksa disk yönetimi üzerinden D: diskini sileceksiniz. Ardından C: diskine sağ tıklayıp, genişlet seçeneği ile D: diskini C: diskine katacaksınız.

Eğer verileriniz varsa D: kısmında, EaseUS kullanmanız gerekiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…