C diskinde yer açma

Daha fazla  
Resimlerde de olduğu gibi uygulamalar 50GB civarı kaplıyor diyor ama boyuta göre sıraladığımda 50GB'ı neyin kapladığını göremiyorum. Geçici dosyaları temizleme, disk temizleme, temp, local/roaming gibi yerleri zaten temizledim. Ama hala neyin yer kapladığını bulamıyorum.

Dosya Ekleri

• Desktop Screenshot 2023.09.28 - 11.27.34.70.png
    Desktop Screenshot 2023.09.28 - 11.27.34.70.png
    354,2 KB · Görüntüleme: 26
  • Desktop Screenshot 2023.09.28 - 11.27.48.47.png
    Desktop Screenshot 2023.09.28 - 11.27.48.47.png
    131 KB · Görüntüleme: 22

Arkadaşın da belirttiği gibi, tek tek nerede ne var onu listeliyor.

Uygulamalar tarafında listede görünmeyenler olabiliyor, mesela steamin oyunları steamlabs içerisinde tutuluyor ve o listede yanlışım yoksa görünmüyor.

Teşekkür ederim şimdi başka bir sorum olacak.

Ben yaklaşık 80 GB'lık dosyayı RAR'dan çıkarmak istiyorum ama C diskinde asla o kadar yer açamıyorum, bu yüzden RAR çıkarmayı bitremeden hata veriyor daha sonra tempden siliyor artık dosyayı WinRAR'ı çıkarmadan önce tempe değil de D diskinde bir yere kaydetmesini nasıl sağlarım?

Ben yaklaşık 80 GB'lık dosyayı RAR'dan çıkarmak istiyorum ama C diskinde asla o kadar yer açamıyorum, bu yüzden RAR çıkarmayı bitremeden hata veriyor daha sonra tempden siliyor artık dosyayı WinRAR'ı çıkarmadan önce tempe değil de D diskinde bir yere kaydetmesini nasıl sağlarım?
bunuda çözdüm teşekkür ederim

Son düzenleme:

bunuda çözdüm teşekkür ederim
Nasıl çözdünüz?

Yeni konular

Geri
Yukarı