C diskindeki alan durmadan doluyor

erdmee

Centipat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
SAMSUNG EVO 970 SSD M2
Ekran kartı
RTX 3060
Anakart
B450
İşlemci
RYZEN 5 3600
Merhaba, C Diskimde sadece Windows ve Kaspersky kurulu. Dün arkadaşa bilgisayarda şu kadar alan kaldı yetmiyor gibi bir şey atmak için ss alıp attım ve C Diskinde dün akşam 7 GB yer varken az önce sağ aşağıdan gelen bildirime basmamla beraber bilgisayarımda 180 mb yer kaldığını gördüm. Herhangi bir oyun yüklemedim ve güncelleme yapmadım ama nedense bir anda 7 GB'lik bir alan yok oldu. Geçici dosyalar vs. sildim ve şuan 2 GB yerim var, format atmak istemiyorum neden olabilir? Ayrıca neden böyle bilmiyorum ama Uygulamalar + Videolar + Dosyalar toplam 30-35 Arası bir GB gözükürken 75 GB dolu yazıyor. Bıraktığım fotoğrafta daha iyi anlaşılır yardım lazım format atmak istemiyorum çok teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaspersky ile tarattım ama bir şey bulamadı, virüs olabilecek bir siteye girdiğimi de hatırlamıyorum umarım yoktur hocam.

Başka bir şey gelmiyor aklıma hocam.

Malwarebytes​

Lada taratın bir.

TreeSize ile neyin ne kadar yer kapladığını detaylıca görebilirsiniz. Tarihlerine de bakarak ne olduğunu bulabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…