Çözüldü C diskine kurulu olan Valorant'ı D diskine taşımak mümkün mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CelalShengor

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GeForce GTX 1050 Gaming 2GB
Intel Core i5-4670 3.40Ghz
12 Gb DDR 3 1600 Mhz Ram
ASUS H81M-K Anakart
C diskimde pek yer kalmadı önceden SSD olduğu için C diskine kurmuştum Valorant'ı şimdi D diskine taşımak istiyorum, bu mümkün mü? Tekrar indirmem çok zor. İnternetim acayip yavaş. İndirmem 1 günümü alıyor. Bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Çözüm
Oyunu kurarken disk seçimini D yaparsan olur taşıma olur mu bilmem daha önce denediğimde oyunun dosyaları bozulmuştu en temizi silip baştan D ye kurmandır diye düşünüyorum.
Oyunu kurarken disk seçimini D yaparsan olur taşıma olur mu bilmem daha önce denediğimde oyunun dosyaları bozulmuştu en temizi silip baştan D ye kurmandır diye düşünüyorum.

Çözüm
Hayır herhangi bir sıkıntı olmaz. Direk oyunun klasörünü istediğin yere kopyalayabilirsin. Öyle error, crash falan ne alaka? Sonuçta aynı oyun. Bir çok kez Valorant'ı farklı disklere taşımışlığım oldu herhangi bir problem yaşamadım.

Artı -2 Eksi
ben çok kez valorantın diskini değiştirdim normal bir şekilde valorant dosyasına sağ tıkla ve kes'e bas ardından atmak istediğin sürücüye sağ tıklayıp yapıştır de pc hızına göre 3 dakikaya yakın atılır attıktan sonra açmayı denersen açamazsın bu videoda 1:35 den sonrasındaki adamın yapdığı adımları uygula ardından oyunu d diskinde rahatça oynayabilirsin
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı