C diskini genişletemiyorum

Abrams

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bilgisayarı en son bakıma ve format için verdiğimde 450 GB HDD'min sistem ve arşiv olarak 2'ye böldüklerini gördüm. İlk başta işime yarıyordu ama artık harici bir HDD kullandığımdan bu arşiv (D) diskini C'yle birleştirmeye karar verdim. C'yi genişlet dediğimde tuş çıkmıyor D diskini tamamen boşalttım ve ayrılmamış olarak ayarlamama rağmen çıkmıyor. 250 GB ayrılmamış alanı daha küçük boyutlarda basit birim açtığımda sonuç yine değişmiyor 213 GB'nin altında bir rakam olsa bile.

1596035411535.png

Son düzenleyen: Moderatör:
651 mb lik bolum sistem ile alakali degil ve sadece kurtarma icin ise ve icindeki dosyalara ihtiyacin yoksa, o bolumu sildigin an sagdaki alanla birlesir ve genisletecegin bolumun yanina gelir.
Silmeden once o partitionin gerekmediginden emin ol.

651 mb lik bolum sistem ile alakali degil ve sadece kurtarma icin ise ve icindeki dosyalara ihtiyacin yoksa, o bolumu sildigin an sagdaki alanla birlesir ve genisletecegin bolumun yanina gelir.
Silmeden once o partitionin gerekmediginden emin ol.
651 mb lik partitionu sildim, technopatın da o parçalardan birini sildiğinin videosunu vardı bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum diski birleştirdim şu an teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı