C# için eğitim kanalı önerisi

Rowaulf

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Çukurova/ADANA
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5500 Ekran Kartı: Zotac GeForce RTX 3050 Twin Edge RAM: G.Skill 3000MHz CL16 DDR4 8x2 16 GB
SSD: Adata Legend 750 500GB M.2 SSD Anakart: Gigabyte B450M k r1.0 Telefon 1 : iPhone 13 pro Telefon 2 : Redmi Note 11 128/6
Klavye: GamePower Warlock Compact Mouse: Everest Sagitta Mikrofon:Boya BY-M
Meslek
Video Editör / YouTuber
Murat yucedağ iyi anlatıyor, kitabına göz atmadım ama alicakken C# 7.0 değil 8.0 üstüne bakin daha iyi ve güncel olur.

Enes Bayram'dan izliyorum ben anlatımını da çok sade ve güzel buluyorum hızlı hızlı ilerlemiyor.
Kanal linki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

C# için hızlı ve kaliteli bir rehber kanal arıyorum ancak bir türlü emin olamadım. Öneri verebilir misiniz? Bir de Murat Yücedağ adında bir adamın https://www.google.com/aclk?sa=l&ai...hUKEwj62OnDo633AhXaQvEDHZwlCxgQww8I1Qg&adurl= böyle bir kitabı var bu kitabı almak işe yarar mı?
Eğer sıfırdan kodlama öğreneceksen kitaptan başlama. Tavsiye olarak da Engin Demiroğ'a bak (Attığım link tek video değil, playlist) :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı