C# ile neler yapabilirim?

iYiqit_Winner

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Kuzenimin ödevleri için Visual Studio kurdum. Bende ara sıra C# ile bir şeyler deniyorum, çok bir bilgim yok fakat eğlenceli geldi bana. Neler yapabilirim? İleride donanım ile alakalı bir meslek sahibi olmak istiyorum fakat biraz da olsun yazılım bilgim olsun istiyorum. Ufak tefek neler yapabilirim?
(Şu ana kadar yaptığım maksimum şey işlem yapılamayan hesap makinesi :))

Mobil oyun, Office uygulamaları. Bilgisayar programları vs aklınıza gelecek her şey yapılabilir. C# ile yapılamacak bir şey olsa bile bir dil bilmenin verdiği altyapı ile gerek görülen her dil kısa sürede öğrenilebilir. Başladıysanız durmayın yani devam devam devam.
Önerebileceğiniz bir öğretici kanal var mı hocam?

Önerebileceğiniz bir öğretici kanal var mı hocam?

Eğer 49TL veririm derseniz bunu öneririm. Öğrettiklerini uygulayacağınız programlar da yazdırıyor kursta. Bir sorun yaşarsanız da hocaya mesaj atıp çözüm bulabilirsiniz. 30 gün içinde yarısından fazlasını izlemezseniz ve beğenmezseniz de paranızı iade alabilirsiniz.

Unity den oyunlar yapabilirsin bana kalırsa c# tan sonra java ve c++ öğren zaten çok benzer diller c++ ile unreal engine de daha büyük ve profesyonel oyunlar yapabilirsin javada da programlar yapabilirsin.

Geri
Yukarı