C# ile yazdığım program

Uygulamanı çok beğendim bunu biraz daha düzenlemeni grafikleri iyileştirmeni söyleye bilirim birde uygulamayı açtıktan sonra başka bir yere tıklayınca kayboluyor düzelt bunu iyi çalışmalar dostum :) .

Program çok harika, elinize sağlık. Fakat indirilenlere basınca...
Adsız.png

Aynı durum belgelerime basınca da oluyor. Sanırım benim PC'de klasörleri açamıyor.

Sorun ondan değil. Sorun benim zeka eksikliğim galiba. Dosya yolunu yanlış belirttim o yüzden oluyor. Yeni sürümde büyük bir ihtimalle kaldıracağım o 2 şeyi zaten.

Sorun ondan değil. Sorun benim zeka eksikliğim galiba(estağfurullah). Dosya yolunu yanlış belirttim o yüzden oluyor. Yeni sürümde büyük bir ihtimalle kaldıracağım o 2 şeyi zaten.
Teşekkürler. Bence yeni sürümünde ekran kenarlarına sabitleme özelliği koyarsanız çok güzel olur.

İlk senelerimde ben de bir hata yaptığımda düzeltmek için yeniden dosyaları paylaşmak zorunda kalıyordum :) .NET ile olaya yeni kavramlar dahil etmeye başlayınca direkt olarak kendi sisteminden tüm programlarda değişiklik yapmaya başlayabilirsin, tabi sunucu ihtiyacı da doğuyor bu durumda. Şimdilik böyle devam edersin :)

Ben de programını yeni sürümü paylaştığında kurarım artık :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı