C++ kurs önerisi

Şahsen programlama derslerini anlamsız buluyorum. Basit bir programlamaya giriş dersi izledikten sonra dil syntax'ını (sözdizimi) öğrenip kodlamaya başlayabilirsin. Zamanla dilin detaylarını da öğrenirsin.

Geçenlerde YouTube üzerinde derinnn mi derinn bir gezi yaparken bir kanal buldum. C++ videolarını şiddetle önerebilirim.

Normalde bulduğum eğitim setlerini, videoları vesaire pek paylaşmam fakat bu kanalın daha iyi yerlere gelmesini istiyorum açıkçası. Çorbada tuzumuz olsun ufacık. Playlistin başından başla. Devam et.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben ilk defa Codecademy sitesinden C++ kursunu tamalamıştım. Bana göre iyi bir başlangıçtı. Başka aklıma gelen, Udemy kursları var ama Udemy'yi daha önce hiç kullanmadım ve kullanmayı da düşünmüyorum. Denedim ama pek öğretici bulmadım ücretsiz kurslarını. Ayrıca çok pahalı ya geçen 600 TL'ye kurs gördüm o nedir? Dediğim gibi siz de Codecademy ye bakın derim. Ama kursların hepsi İngilizce onu da göz önünde bulundurun.

Geçenlerde YouTube üzerinde derinnn mi derinn bir gezi yaparken bir kanal buldum. C++ videolarını şiddetle önerebilirim.

Normalde bulduğum eğitim setlerini, videoları vesaire pek paylaşmam fakat bu kanalın daha iyi yerlere gelmesini istiyorum açıkçası. Çorbada tuzumuz olsun ufacık. Playlistin başından başla. Devam et.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok teşekkür ederim yarın sabah kalkdığım an başlıycam
Ben ilk defa codecademy sitesinden C++ kursunu tamalamıştım. Bana göre iyi bir başlangıçtı. Başka aklıma gelen, Udemy kursları var ama Udemy'yi daha önce hiç kullanmadım ve kullanmayı da düşünmüyorum. Denedim ama pek öğretici bulmadım ücretsiz kurslarını. Ayrıca çok pahalı ya geçen 600 TL'ye kurs gördüm o nedir? Dediğim gibi siz de codecademy ye bakın derim. Ama kursların hepsi İngilizce onu da göz önünde bulundurun.

İngilizce orası.

Türkçe kaynak olarak.
Pardon hocam mesajı yazarken görmemişim.
Ben ilk defa Codecademy sitesinden C++ kursunu tamalamıştım. Bana göre iyi bir başlangıçtı. Başka aklıma gelen, Udemy kursları var ama Udemy'yi daha önce hiç kullanmadım ve kullanmayı da düşünmüyorum. Denedim ama pek öğretici bulmadım ücretsiz kurslarını. Ayrıca çok pahalı ya geçen 600 TL'ye kurs gördüm o nedir? Dediğim gibi siz de Codecademy ye bakın derim. Ama kursların hepsi İngilizce onu da göz önünde bulundurun.

Geri
Yukarı