C# Örnekleri

• Konuyu başlatan Apple
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 4B
Hobi amaçlı programlama öğrenmek ilginç geldi bana. Ciddi düşüneceksen şimdide düşünmeye ve bir şeyler yapmaya başla derim.
Avukatlık okurken programlama öğrenmeye çalışmak sana bir şey katmaz :D

Aaa kodlar arasında kendimi gördüm. :D Bırakın ufak tefek işleri de birlikte 'Emulator' kodlayalım. :p
Kod:
else if (textBox1.Text == ("RevoLand"))
            {
                MessageBox.Show("1995 Balıkesir doğumlu ve 5 senedir donanım işleri ile uğraşıyor\nvBulletin üzerine bilgi ve lisans sahibi birisidir\nAynı zamanda PHP, My-MsSQL ve C# programlama dillerini bilen birisidir\nYani programlama ile uğraşan birisidir\nBu programı da C# ile yaptığımızı hatırlatalım");
            }
Kimlik sorgulama programında ismin var :D Programlama ile uğraştığını bilmiyordum, buradan öğrendim :D Siz hangi dillerle uğraşıyorsunuz ?
Programda PHP, My-MsSQL ve C# yazıyor. 95 doğumluysanız 18 yaşında olmalısınız.
Bende 2 sene sonra HTML ve PHP'yi biliyor olurum. Tabi bunun yanında C# var.

Kod:
else if (textBox1.Text == ("RevoLand"))
            {
                MessageBox.Show("1995 Balıkesir doğumlu ve 5 senedir donanım işleri ile uğraşıyor\nvBulletin üzerine bilgi ve lisans sahibi birisidir\nAynı zamanda PHP, My-MsSQL ve C# programlama dillerini bilen birisidir\nYani programlama ile uğraşan birisidir\nBu programı da C# ile yaptığımızı hatırlatalım");
            }
Kimlik sorgulama programında ismin var :D Programlama ile uğraştığını bilmiyordum, buradan öğrendim :D Siz hangi dillerle uğraşıyorsunuz ?
Programda PHP, My-MsSQL ve C# yazıyor. 95 doğumluysanız 18 yaşında olmalısınız.
Bende 2 sene sonra HTML ve PHP'yi biliyor olurum. Tabi bunun yanında C# var.
Orada yazdığı üzere PHP, HTML, MySQL, TSQL(MsSQL), C# dillerini biliyorum ve bunun dışında kalan dillerde gördüğümü anlarım. :p

18 imi dolduramadım daha, Aralık doğumlu olduğum için benim için yaş sorusu her zaman bir sıkıntı oldu, yinede akıl yaşda değil baştadır. :p

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı