C24G2AE vs. VG24VQ vs. XG2405 vs. G241

ErdoganD

Hectopat

Arkadaşlar, ben genelde R6 oynuyorum. Arada hikayeli oyunlar oynuyorum ve bazen film, dizi falan izliyorum. 2 adet VA, 2 adet IPS panel arasında seçim yapamadım. Sizden önerileri bekliyorum. Ayrıca sizce bu indirimler mi? Yoksa 27 Kasım indirimlerini mi beklemeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam çok ciddi indirim var.Ama ben IPS alırım.Çünkü dizi ve film izliyorsunuz.O yüzden MSI alın derim.

AOC hocam açık ara.MSİ marka ürün alıp ölü pikselsiz çıkma ihtimali yok 4 defa aldığım MSİ marka monitörde ölü piksel çıktı.

MSI alın. Özellikleri çok iyi.

AOC hocam açık ara.MSİ marka ürün alıp ölü pikselsiz çıkma ihtimali yok 4 defa aldığım MSİ marka monitörde ölü piksel çıktı.
Size çıktı diye herkese ölü piksel çıkma ihtimali yok hocam.

MSİ marka'da bu sorun meşur son dönemlerde sadece bu forumda değil biçok forumda açılmış konular var.
En kötü değişim veya iade ister ki MSI müşteri memnuniyetini çok iyi bir marka. AOC curved olduğu için Rainbow Six Siege'de avantajdan çok dezavantaj olur.

En kötü değişim veya iade ister ki MSI müşteri memnuniyetini çok iyi bir marka. AOC curved olduğu için Rainbow Six Siege'de avantajdan çok dezavantaj olur.
Curved monitörün bi süre sonra curved olduğunu bile unutursun 2'si arasında AOC çok daha iyi seçim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…