C4u C1 saati alınır mı?

Hocam merhaba üzerinden çok süre geçmiş de kullanıcı deneyiminizi kısaca söyler misiniz saatle ilgili son durum nedir?

Saatin sadece bir kere şarjının gitme süresine baktım. Akşamları kapattım yanlış hatırlamıyorsam 17 gün gitmişti. Saatin kalitesi çok güzel çok kez vurdum sağa sola ama bir şey olmadı. Sadece bir yerinde çizik var belli de olmuyor. Saatin ekranın kaliteside çok güzel geldi bana. Tek sıkıntısı ve önemli problemi telefondan sürekli bağlantısı kopuyor. Sorun varsa cevaplarım.

Saatin sadece bir kere şarjının gitme süresine baktım. Akşamları kapattım yanlış hatırlamıyorsam 17 gün gitmişti. Saatin kalitesi çok güzel çok kez vurdum sağa sola ama bir şey olmadı. Sadece bir yerinde çizik var belli de olmuyor. Saatin ekranın kaliteside çok güzel geldi bana. Tek sıkıntısı ve önemli problemi telefondan sürekli bağlantısı kopuyor. Sorun varsa cevaplarım.m
Herhangi bir arıza vs. olmadı sanırım. Telefona bağlamak gibi bi derdim de yok genel olarak normal saat ve kronometreyi kullanacağım teşekkür ederim cevapladığın için.

Geri
Yukarı