CAD Programları için Laptop - Ultrabook Önerisi

cocoonish

Decapat
Merhaba, elimde Acer Predator 15 var, 6. nesil i7 ve 980M var içerisinde, fakat 3.5 kg gibi bir ağırlıkta olduğu için rahat taşıyamıyorum, artı zaten 15.6 inç olmasına rağmen çok kaba olduğu için 15.6 bilgisayar çantalarına sığmıyor. Onu satıp yerine hafif bir bilgisayar almayı düşünüyorum performanstan fedakarlık ederek. Fiyatının hakkını verdiği sürece almayı düşünebilirim. Solidworks, Catia gibi programlar kullanacağım, dolayısıyla simülasyonlar için en azından harici bir GPU'su olması gerektiğini düşünüyorum. Macbook kategorisine bakarsak 15" Pro'lar dışında kesmez gibi, onlara da 20K vermek yerine piyasadaki en sağlam Windows alınabilir. Amerika'dan alsam veya herhangi bir indirimde yakalarsam vs. sizce değer mi? Dell XPS gibi rakipleri de çok farklı fiyatlarda değil çünkü. Farklı olarak ne önerebilirsiniz? Şimdiden teşekkürler :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla ben yazilim gelistirme icin Lenovo Carbon 'dan sasmam. Bana gore en iyi Windows laptop.

Ama GPU agirlikli is yapmak icin laptop almak mantiksiz bana gore. Hem f/p yerlerde, hem de laptop agirlasiyor.

Harici GPU ile kullanmak bir cozum olabilir thunderbolt portundan.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı