Çağrı kaydedici karşı tarafın sesini kaydetmiyor

İşletim sistemi
Android
Makaleler
9
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ECS H81H3-M7
İşlemci: Intel Core i7 4790
HDD: Western Digital WD10EZEX 1 TB 7200 RPM
RAM: Crucial CT102446BA160B.C16FER 1x8GB DDR3 1600MHZ
Kasa: Casper NSH.4790-8T75A-W (CD.VTI4790A) Hazır kasa.
Ekran kartı: Galaxy GT730
PSU: Casper Fsp250-50hmn
Monitör: AOC G2868PQU 28" 4K 3840×2160 1 MS 60 Hz TN panel
UPS: Tunçmatik TSK5208
Mouse: Casper B309
Klavye: Casper K1500
Akım korumalı priz: Monster MPEXP100U
Yazıcı: Epson L4160
Meslek
Espiri Ondan Sorulur!
Açık kaynak çağrı kaydedici buldum, kullanayım dedim ama hiçbir şekilde karşı tarafın sesini kayıt yapmıyor. Sadece benim mikrofon sesimi kaydediyor.
İlgili kaydedici:

Açıkçası şans eseri denk geldim gönderinize, o programı bilmiyorum ama ben 1-2 yıldır bu programı kullanıyorum bir sorunu yok. Sadece belli bir sınırı var, tam hatırlamıyorum. Misal 100 arama sonra eski aramaları siliyor teker teker. İlgilenirsen - Arama Kaydedici - Google Play'de Uygulamalar

MADDE 133 - (1) Kişiler arasındaki aleni olmayan konuşmaları, taraflardan herhangi birinin rızası olmaksızın bir aletle dinleyen veya bunları bir ses alma cihazı ile kaydeden kişi, (Değişik ibare: 6352 - 2.7.2012 / m.80/a) “iki yıldan beş yıla kadar hapis” cezası ile cezalandırılır.

TCK-133'e gore yasadisi bir islem yapmaktasiniz.

Sadece benim mikrofon sesimi kaydediyor.

-Yasal durumlardan dolayı olabilir başka çağrı kaydedici uygulamaları kullanabilirsiniz, ancak yasal olarak bu size sorun çıkarabilir.
-Xiaomi telefonlarda otomatik kaydedici var farkında olmadan açık tutmuştum 1 yılı aşkın süredir tüm aramalarımı kaydetmiş (tabii ki bunu anladıktan sonran bütün aramaları sildim)

-Arkadaşımız sağ olsun güzel bir açıklama yapmış.

Başkasına ait konuşma için geçerli bu. Kendi konuşmanı kaydedebilirsin yasal bir sorun olmaz

Suç falan değil mahkemeye telefon ses kaydı veriliyor. Konuşmayı orada burada yaymadığı sürece kendi telefonunda saklamasının sakıncası olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…