Çakma Adidas Şapka Nasıl Anlaşılır?

rustcohl3

Decapat
Arkadaşlar merhaba. Dün saçımı 3'e vurup orijinal adidas şapka aldım fakat orijinal sapka ile çakma şapkayı insanlar ayırt edebilir mı? Yoksa boşuna mi para verdim? Yani insanların gözünde keko gibi mi duruyorum bilmiyorum. Ürün çok kaliteli bu arada, Vans'tan ve Zara'da satılan şapkalardan bence daha iyi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tipine bağlı. Benim bir arkadaş vardı. Saçlarını uzatmış, şu animelerdeki gibi yapmıştı. Kız tavlamak için. Askere gittiğinde kestirdi tabi. Anime karekterine benzeyen adam tam bir hanzoya dönüştü. Bu da böyle bir anımdır.

Onun dışında anlamanın yolu yok gibi bence. Aldığınız yere güvenmeniz gerekiyor. Zamanında yırtılmış marka pantolonlarının etiketini söküp 20 TL'lık pantolonlara diktirenleri gördüm. Hiçte sırıtmıyordu.

Arkadaşlar merhaba. Dün saçımı 3'e vurup orijinal adidas şapka aldım fakat orijinal sapka ile çakma şapkayı insanlar ayırt edebilir mı? Yoksa boşuna mi para verdim? Yani insanların gözünde keko gibi mi duruyorum bilmiyorum. Ürün çok kaliteli bu arada, Vans'tan ve Zara'da satılan şapkalardan bence daha iyi.
Keko gibi gözüküp gözükmediğini hal ve tavırların belirler. O yüzden bunları kafana takma sadece şapkanı tak. [emoji6]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı