Çözüldü Çakma DualShock 4 FC 24'te klavye olarak gözüküyor

• Konuyu başlatan HaMo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 419
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HaMo

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende çakma bir Xbox 360 kolu vardı, arkadaşımla oynamak için bilgisayarcıya gidip Hadron marka çakma bir DualShock 4 aldım. İlk başta taktığım gibi FC 24 de sorun çıkartmadı ama sonradan bir basınca 2 3 kere atlamaya başladı. Ayarlarda klavye olarak gözüküyor. DS4 Windows kurdum ama işe yaramadı. Hikayeli oyunlarda hiçbir sorun yok ama. Çözümünü bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam neden çakma kol alıyorsunuz ki onun yerine gerçek bir kol alın.

Hocam en büyük nedeni bütçe yani orijinal alsan 2200 falan herhalde.

Arkadaşlar sorunu çözdüm. DS 4'ü PC'den kaldırdım Steam'e App recovery i ekledim. Ayaralrdan gamepadleri aktif ettim. Steam'den giriyorum EA App ye sorun çözüldü. Xbox kolu olarak görüyor sadece.
Kanka App recoveryi ekledim ama okumuo konsol markası ise platoon PL-2596 önceden okuodu ama şimdi okumuo ne yapayım sizce?

Kanka platton P-2596 gamepadım var App recovery ekledim önnceden oluyor du şimdi olmuo yenisini aldım olmadı ne yapmalıyım?

Son düzenleme:
Kanka App recoveryi ekledim ama okumuo konsol markası ise platoon PL-2596 önceden okuodu ama şimdi okumuo ne yapayım sizce?

Kanka platton P-2596 gamepadım var App recovery ekledim önnceden oluyor du şimdi olmuo yenisini aldım olmadı ne yapmalıyım?

DS4 kurduysan sil PC'den bu şekilde Steam girdisini etkinleştir yap bende oldu böyle yapınca.

1709308222217.png

Yeni konular

Geri
Yukarı