Çözüldü calc.dll hatası nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

hüseyin7373

Femtopat
Daha fazla  
Windows 10 Pro 21H1 sürümüne güncelledikten sonra calc.dll hatası aldım. Her 30 saniyede bir ekrana geliyor sorun sizce nedir güncellemeyi kaldırayım mı?

Hata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
HashTab gibi dosya hashlerini görüntülemenize yarayan bir eklenti kullanıyorsun sanırım. Windows Explorer modülü düzgün çalışmıyor. Bu sebeple sürekli olarak hata veriyor. Kurduğun modülü kaldır ve tekrardan yüklemeyi dene.
HashTab gibi dosya hashlerini görüntülemenize yarayan bir eklenti kullanıyorsun sanırım. Windows Explorer modülü düzgün çalışmıyor. Bu sebeple sürekli olarak hata veriyor. Kurduğun modülü kaldır ve tekrardan yüklemeyi dene.

Çözüm
Herhangi bir eklenti kurmadım kontrol ettim yok da zaten.
Hashcalc klasörünü sildim şimdilik uyarı yok ilginize teşekkürler başka bir sorun da görüşmek dileğiyle.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı