Steam Çalınan hesap nasıl kurtarılır?

waxonnn

Hectopat
Merhaba. Steam hesabım çalındı. E-posta, şifre vb. hepsini değiştirmişler. Steam desteğe yazdım. Benden CD key anahtarı istiyor, önceden CD key almış olsam bile şu an nasıl hatırlayabilirim? CD key aldığımı gösteren e-posta vb şeyler atıyorlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl çaldırdın? Çok görüyorum Steam hesabı çalındı diye.

Nasıl çaldırdın? Çok görüyorum Steam hesabı çalındı diye.
Yakın arkadaşın olan birisinin hesabı çalınıyor. O sana link atıyor. Sen de tanıdıktan diye açıyosun gg. Sonra senin hesabınla senin yakın arkadaşın gg. Döngü

Steam desteği yazın hesabın sizin olduğunu doğrulamak için bilgi falan istiyorlar cevaplayınca güncel şifre kullanıcı adını sana iletiyorlar.

Desteğe yazarken CD key yerine başka alternatifler denemeni öneririm. Hesabın ilk e-postası, eski şifresi, kayıtlı telefon numarası vs. bilgiler. Desteğe ne kadar fazla bilgi verirseniz o kadar kolay çözüme ulaşırsınız.

Oyun aldıysan faturasını istiyorlar iletince alıyorsun hesabı kolay iş yani

Hocam daha önce aldığınız oyunların faturalarını atın büyük ihtimalle alırsınız.

Yakın arkadaşın olan birisinin hesabı çalınıyor. O sana link atıyor. Sen de tanıdıktan diye açıyosun gg. Sonra senin hesabınla senin yakın arkadaşın gg. Döngü
Steam Guard Mobile açık değil miydi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…