Çalınan hesap

scarinho

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşımın Steam hesabı çalındı çalan insan e-posta ve telefon numarasını değiştirmiş şu an seferber olduk kurtarmak için benim de aklıma burası geldi arkadaşlar varsa fikirleriniz hesabı kurtarmaya yönelik belirtirseniz sevinirim.

Arkadaşımın Steam hesabı çalındı çalan insan e-posta ve telefon numarasını değiştirmiş şu an seferber olduk kurtarmak için benim de aklıma burası geldi arkadaşlar varsa fikirleriniz hesabı kurtarmaya yönelik belirtirseniz sevinirim.
Steam desteğe yazıp beklemekten başka çareniz yok. Hesaba bağlı olan kartları deaktif hale getirin.

Hesap üzerinde değişiklik yapabilmek için gerekli en önemli iki unsuru da aldığına göre tek yapılabilecek şey satın alma geçmişinizle ilgili dekont olur bunun gibi yardımcı belgeleri ve hesaba ait birkaç fotoğraf gönderip ticket atmanız. Başka türlü alabileceğinizi pek sanmıyorum maalesef. Umarım geri alırsınız bu arada 👍

Steam desteğe bir satın alımınız var ise onun SS iyle beraber kartınızı girin yüzde 95 hesabınızın şifresini değiştirip size söyleyecekler benim de çalınmıştı hatta konu açmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı