Çalınan Social Club hesabı nasıl geri alınır?

Jugger1910

Hectopat
Arkadaşlar merhaba;
Yaklaşık 3-4 yıl önce Steam'dan GTA 5 almıştım. Fakat Social Club hesabım çalınmış. Steam'den GTA 5'e girince böyle bir hata veriyor. Belirttiği mail adresi bana ait değil. Birisi hesabıma girip maili değiştirmiş. Eski maili hatırlamıyorum. Ama 2 mailim var. 2'sinden birisi olmak zorunda. Ne yapmalıyım?

gta.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesaj attım bir e-posta gönderdiler yanıtlamamı istediler yanıtladım hala dönüş yapmadılar bekliyorum sizin ne kadar sürmüştü bu sureç ne kadar günde geri aldınız?

2 gün sürmüştü e postamı çaldıklarını ve şifremi değiştiremediğimi anlatmıştım. İlk önce hesabın benim olduğunu doğrulamaları için GTA 5 satın alım fişinin ekran görüntüsü, Epic Games hesabımın ekran görüntüsü gibi şeyler istediler. Ardından yeni bir e-posta açmamı istediler o e postadan iletişime geçip 1 gün içerisinde bana yeni şifremi atıp hesabımı geri verdiler.

@Jugger1910, (@Zeus1660) Rockstar hesabın çalınmamış. Sen Steam hesabını başka bir hesapla ilişkilendirmişsin.
Yani durum şöyle;
- Ya Steam hesabın çalındı.
- Ya arkadaşına ödünç verdin o bağladı.

Rockstar destek ekibine güncel hesabın ile eski hesabın bağlantısının kesilip yeniye bağlanması gerektiğini anlat. Sahiplik doğrulama isteyecekler, gerekli bilgileri ver.

Yeni konular

Geri
Yukarı