Çalınan Steam hesabını geri alma

Yusuf_5959

Centipat
Yaklaşık 1.5 saat önce benim için çok değerli bir Steam hesabım çalındı. Hesabın e postası değiştirilmiş ve mobil kimlik doğrulayıcım telefon numaram hesaptan kaldırılmış. Steam desteğe nasıl bir mesaj atmalıyım yardımcı olur musunuz? Ek olarak ben bir şekilde hesabı kilitlemeyi başardım. Kilitlediğim için hesaba zarar veremez diye düşünüyorum ama hesabı geri almak istiyorum dediğim gibi. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Steam hesabınızda başka hangi oyunlar var ? Eğer itemleriniz var ise aldığınız, uğruna para harcadığınız bir oyunda olması gerek.
Ben csgoyu dediğim gibi ücretsiz versiyonu oynuyordum ve envaterimde ak 47 glock vb. skinler vardı onlarıda da gamesatış dan oyunfor dan falan almıştım öbür türlü steam içi alışveriş hiç yapmadım.

Ben csgoyu dediğim gibi ücretsiz versiyonu oynuyordum ve envaterimde ak 47 glock vb. skinler vardı onlarıda da gamesatış dan oyunfor dan falan almıştım öbür türlü steam içi alışveriş hiç yapmadım.
Steam'de arkadaş eklemek, takas yapmak, hatta incelemelere oy vermek için bile 5 dolarlık bir harcama yapmanız gerekli. O yüzden satın aldığınız mutlaka birşeyler olmalı. Aksi taktirde bu dediğiniz sitelerden item slma şansınız yok.

Steam desteğe yazın. Ondan sonrası çorap söküğü gibi gelir. Ayrıca hesapta alışveriş yaptığınız kredi kartı numarası, steam cüzdan kodları gibi şeyleri atarsanız 12-24 saat içerisinde hesabınızı geri alabilirsiniz. Ben de bir salaklık yapıp çaldırmıştım hesabı ama sonrasında bu şekilde aldım hesabı.
Hesabı geri alırken nasıl oluyor? Size geçiçi bir şifre mi veriliyor yoksa hesabın şifresi mi veriliyor? Yoksa şifre sıfırlama linki mi gönderiliyor?

Hesabı geri alırken nasıl oluyor? Size geçiçi bir şifre mi veriliyor yoksa hesabın şifresi mi veriliyor? Yoksa şifre sıfırlama linki mi gönderiliyor?
Size yanlış hatırlamıyor isem 10 haneli bir sayısal kod gönderiliyor. O şekilde hesaba giriş yapıyorsunuz. Ardından da şifre değiştirme, mail değiştirme, telefon numarası ekleme gibi olayları yapıyorsunu.
Rica etsem steam hesabınızın linkini atar mısınız ?

Size yanlış hatırlamıyor isem 10 haneli bir sayısal kod gönderiliyor. O şekilde hesaba giriş yapıyorsunuz. Ardından da şifre değiştirme, mail değiştirme, telefon numarası ekleme gibi olayları yapıyorsunu.
Beni çok dolandırıcı ekliyordu, hep çekiliş kazandınız diyip link atıyorlardı. En son İngilizce Allah ne verdiyse sövdüm, mahkemeye vereceğimi söyledim daha da eklemediler. Adamlar 10-15 hesaptan işsiz gibi ekleyip aynı linki gönderiyorlar ya böyle işsizlik yok. Profil fotoğrafında jartiyerli bir kadın olduğu için o linke tıklayacağımı sanıyorlar herhalde.

Beni çok dolandırıcı ekliyordu, hep çekiliş kazandınız diyip link atıyorlardı. En son İngilizce Allah ne verdiyse sövdüm, mahkemeye vereceğimi söyledim daha da eklemediler. Adamlar 10-15 hesaptan işsiz gibi ekleyip aynı linki gönderiyorlar ya böyle işsizlik yok. Profil fotoğrafında jartiyerli bir kadın olduğu için o linke tıklayacağımı sanıyorlar herhalde.
Bana da bir ara musallat oldular. Yine jartiyerli olanlar. :) Sonra bende bir güzel sövdüm sonrasında daha da eklememeye başladılar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı