Çalışmaktan kendime zaman ayıramıyorum

14 saatin içinde canlı dersler de var. Gerçekten ders çalıştığım 5-6 saattir anca. Yukarıda da belirttim canlı dersleri dahil ettiğimi sayın hocam.
Canlı dersler de ders çalışmak olmuyor mu?
Kafanızı bir şeye yoruyorsunuz sonuçta.
Dinlendirin biraz, soğusun ara sıra.

Hocam aynı sorun benim arkadaşta vardı. Çocuk çok iyi bir fen lisesine gitmişti ama uyum sağlayamadı. Bu sene daha düşük bir Anadolu Lisesine nakil aldırdı şimdi rahat.
Aslında aldırmayıp biraz daha tutunmaya çalışsaymış. Ben artık tutunmaya çalışınca baktım gerçekten oluyor. Tutunmaya başladım. Yine de arkadaşınız çalışmayı pek ihmal etmesin.

Canlı dersler de ders çalışmak olmuyor mu?
Kafanızı bir şeye yoruyorsunuz sonuçta.
Dinlendirin biraz, soğusun ara sıra.
Aslında biraz zevkle çalışmayı ve sorumluluk edinmeyi öğrendim bu ders çalışmanın.

Başaracağım inşallah. TYT denemelerine şimdiden (10.sınıf) başladım. Arada yapıyorum.

Aslında biraz zevkle çalışmayı ve sorumluluk edinmeyi öğrendim bu ders çalışmanın.

Başaracağım inşallah. TYT denemelerine şimdiden (10.sınıf) başladım. Arada yapıyorum.
Allah yolunuzu açık etsin hocam. Darısı bizim başımıza...

Hocam pomodoro taktiği ile 8 saat çalışsanız verimli geçer yayın yapan hocalar var bi bak derim.
Evet evet!. Çok iyi aklıma soktunuz bakın bu olabilir. Ben 45'e 15 dakika mola olarak yapabilirim belki.
15. dakikada dikkatim dağılıyor ve kendimi alakasız şeyler düşünüyorken buluyorum.
Ben de özendim kendisine.
Çevre önemli etken. Asılmayınca kendimi pistte yakıtı bitmiş araç gibi hissediyorum. Çaresizlik adeta üstümden esiyor geçiyor. Bu durumu bir defa yaşadım. Sinirlendim ve başladım. Hala yetişemedim onlara tam. Ancak yetişmeye çalışıyorum.

Reis gel yer değiştirelim. Sabah akşam çalışmak istiyorum çalışamıyorum sıkılıyorum.

Çevre gerçekten önemli. Benim şuan gittiğim okulda okumak isteyen adam sayısı çok az. Bu benide bir şekil etkiliyor. Keşke zamanında çalışsaydım diyorum (10.Sınıfım).

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…